Downloady

Zbraně

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 9
Popis: Tabulky zbraní doplňující dílo Nová tabulka zbraní (Rozvoj DrD) v tisknutelné verzi + generátor kombinací.

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Výborné, určite veľmi využiteľné. Lepšie sa to vytlačí, ako pri celom príspevku.

5*

Your Kamerask


 Uživatel úrovně 0

Je sice pravda, že ta tabulka není úplně přehledná, ale mně bohatě stačilo kouknout se na ten zbytek, který je opravdu výborný.


 Uživatel úrovně 0

Vedro: Místo na vlastní zbraně by tam mělo být - prostě vložíš nový řádek do základní tabulky. Ale možná to nefunguje úplně perfektně. S 1500 zbraněmi jsem fakt nepočítal.
Není to prostě pěkný program, pravda.


 Uživatel úrovně 5

Dobrý den
Většinou ostatní nekritizuji, ty tabulky mi prijdou celkem povedene. Ano clovek si muze vybrat tu, ktera bude vyhovovat prave jemu, dokonce i obrazky se mi moc libily. Kdyz si clovek precte i doplnujici clanek je to jiste prinosne dilo. Ovsem pri vsi ucte ta excelova tabulka kombinaci je vice nez otresna. Od generatoru ocekavam ze bude mit nejaky vzhled a nejake ovladani. Take bych cekal ejake misto pro me vlastni zbrane, protoze jich nebyla vyuzita ani tretina. Napiklad v generatoru co pouziva pro DRD+ mam pres 1500 zbrani a stale pridavam nove. Proste je mi lito ze je to jen neprehledna staticka tabulka, ktera je uzivatelsky neprivetiva a zarputile nezmenitelna. Ostatni Tabulky krom te excelove se mi libily. Mam-li hodnotit tedy jen download (ne system, ten byl popsan v rozvoji DRD) musim dat nanejvyse 3.
Napsal Vedro


 Uživatel úrovně 8

Komentář autora
Tabulky zbraní vhodné doplňující dílo Nová tabulka zbraní (Rozvoj DrD) v tisknutelné verzi + generátor kombinací

Další informace: Jedná se doplněk k nedávno zveřejněnému dílu mne a scciona. Tabulky zbraní ve stylu DrD .pdf, tak aby se daly vytisknout a používat při hře či vložit do pravidel. K dispozici je malá, kompaktnější verze a velká s pro hru běžnou nedůležitými údaji (cena, doplňkové údaje pro šermíře) a velká s obrázky pro vložení do pravidel. Dále jsou připojeny .odt verze pro případnou úpravu podle svého gusta. (Autorem obrázků je sccion)
Poslední částí balíku je .xls tabulka o čtyřech listech, do které jsou všechny zbraně přepsané, včetně střelných. Do tabulky je jednoduchým vložením řádku možno přidat vlastní zbraně či opravit hodnoty stávajících a vše bude stále fungovat. V listu výpočet je pak možno zadávat libovolné kombinace a systém by měl vypočítat veškeré jejich hodnoty.

Redaktorská kritika
Asi ke každému z listů bych měl nějaké výhrady, jak je udělat lépe / předheldněji / univerzálněji (stejně jako formáte .odt, což už jsem jednou u Fafrinova díla zmiňoval).

Co však v celku chci nejlepším možným hodnocením ocenit je fakt, že dokumentů je čtenáři předloženo několik, takže si může vybrat nejvhodnější. A hlavně také že toto dílo je doplněk a důkaz pilné práce Fafrina a Scciona na svých výtvorech tak, aby byli pro nás všechny hráče DrD co nejpoužitelnější. Myslím že dalšího komentáře netřeba, stáhněte si balík dokumentů a najděte si něco, co podpoří vaší hru.

Omluva
V díle jsem dal omylem do Anotace svoji Kritiku, poslána žádost Almadovi o nápravu.