Downloady

Zlodějův generátor

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 10
Popis: Excelovský sešit, který vygeneruje seznam osob na místě daného typu spolu s jejich popisem a majetkem, který je uloupitelný.

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Je to dobré. Ale někdy mě i štve, že v přístavu, nebo na tržišti nepotkám nikoho. Je to pech, ale určitě se to bude hodit každému PJovi. Šikovná věcička.


 Uživatel úrovně 5

Vážený pane Alcatore
Pojmy popisující oblečení kolemjdoucích nejsou dokonalé, ale ono popsat dokonale něčí šaty dvěma slovy snad ani nejde. Myslím, že mohou jednoduše apelovat na selský rozum hráčů a jejich představivost když potřebuji zdůraznit, že vidí postavu v rouchu natolik nevídaném, že to stojí za uvedení. K destičkové zbroji jen tolik, že přestože není uvedena v pravidlech, bylo možné se s ní setkat. Největší obliby dosáhly zbroje podobného stylu v asii, ale mohli se s nimi setkat již římané při bojích s Parthy a Sarmaty. Byly velmi populární také v ranném středověku ve 12 století, a to zejména ve Francii pro svoji, oproti šupinám, které se překrývají, lehkost a finanční dostupnost. Látkový nebo kožený oděv se pošíval kovovými výseky různých pravidelných tvarů - destičkami. Později se z této zbroje vyvinula zbroj pásková neboli lorika a zbroj falérová.
S pozdravem
VEDRO


 Uživatel úrovně 3

Vedro: Já jsem se ptal, kde se v tvém programu vzaly pojmy "Nevídaný háv", "Destičková zbroj" apod.


 Uživatel úrovně 5

Dobrý den

Mé jméno jest VEDRO. Potěšilo mne, ře se vám můj geneátor líbí. Samozřejmě že si plně uvědomuji jaké různé neuvěřitelné kombinace může navolit, ale právě to je i cílem. Pokud si PJ přečte o již zmíňěné narkomance ve smutečních šatech, nebo o krollovi s kartami, hned si klad otázku, co asi ta postava s předmětem zamýšlí, nebo co se postavě přihodilo. Vymyslet k tomu zápletku, úkol nebo dobrodružství je pak hned nasnadě. K samotnému okrádání snad jen tolik, že zloději se může dostat skutečných ceností, ale může po náročném a velmi šťastném hodu zůstat stát na ulici s preclíkem v ruce. Pokud nejste spokojeni s navolenými předměty, klidně si přidejte vlastní, hlavně ať je "z čeho brát".

S pozdravem napsal VEDRO


 Uživatel úrovně 5

Přečtěte si desatero... bod 10: "10) Buď hráč, nebo PJ je spokojen..." mě nadchl :-)


 Uživatel úrovně 0

chachacha, vážně vykutálený prográmek !!!
narkomanka ve smutečních šatech s tabatěrkou, která je jistě napěchována sušenými muchomůrkami......
jsem unešen...


 Uživatel úrovně 5

No, v crazy-dobrodružství se to bezesporu hodí, ve vážnějším by to asi chtělo aby to nějaké ty psycho kombinace vyloučilo. Fajn je že si to pilný PJ může rozšířit či změnit. Líbí se mi to. 4*
PS: neodpustim si to... mě dostal opilý trpaslík v prošívanici s nůší a vládní listinou...


 Uživatel úrovně 3

OKi, prosím další hodnotitele, aby sem nevypisovali "legrační kombinace", které jim program nageneruje. Když tak to pište k Barvínkovi.


 Uživatel úrovně 5

prográmek mě nadchnul...
Mladá krasavice ve skřetích hadrech, co má v kapse hřebík - to je jasné CP s posláním pro Saladina (hřebík je jistě jedenáctipalcovej).
mohutný kroll v kouzelnickým hávu a s věšteckými kartami - no to je jasně Apea odzadu... ty léky na bolest, jsou určitě skořicový...

Pochopila jsem, co použiju při přípravě na příští Krollcon... příští crazy dobrodružství...

Nadchlo mě to, zasmála jsem se, použiju to... a to je vše, co potřebuji, abych hodnotila na výbornou.

P.S. - jen jsem nepochopila, proč, kdykoli mi program navolí krolla, má u sebe karty... hrací nebo věštecké... asi upravím pravidla svého světa .-)


 Uživatel úrovně 3

Chyba opravena. Omlouvám se.