Downloady

DuTool

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 20
Popis: Snad nejvíce propracovaný mapeditor, co je k vidění. Obsahuje vlastní instalaci a spoustu možných i nemožných funkcí. Aby každý zvládl všechny možnosti, najdete zde manual a tutorial, který vás provede celým programem. Určitě si stáhněte, ale pozor soubor má necelých 3,5MB Tvůrce si přál, abych zde uvedl, že program je absolutní freeweare a jakékoliv vybírání poplatků je trestné. Navíc prosí o co nejvíce odezev na tento program.

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

No chtel jsem se podivat na tu experimentalni verzi ale antivir mi zablokoval stranku jako nebezpecnou s utocnymi retezci.


 Uživatel úrovně 0

Heské,pěkné.Ještě se s tím naučit


 Uživatel úrovně 3

Experimentální nová verze je ke stažení na mých stránkách
alcator.wz.cz

(jedná se o ne zcela dokončenou verzi 1.5, která by měla pomoci na Windows XP)


 Uživatel úrovně 0

Popisky už jsem zjistila ;o)


 Uživatel úrovně 0

Před nedávnem jsem si tento program stáhla a musím uznat, že přesně tohle mi chybělo. Ještě jsem nevychytala všechny fígly, ale to se časem poddá ;o)
Narazila jsem na dva problémky. Za prvé se mi při exportu zasekává program, jakmile chci zvolit jinou barvu písma či font; počítač žije, ale DuTool zatuhne. Totéž se děje při volbě pozadí jinak než bílá a šedá. Trochu to znesnadňuje případný tisk ;o) Nevím, zdali mám ten problém jen já.
Druhá otázka se týká mazání popisků - nepřišla jsem na to, jak ho zpětně odmazat (hrůza, když nemůžete přečíslovat místnosti ;o))
Pokud přijdu ještě na něco, určitě se ozvu. Program je podle mne velmi vydařený a nedovedu si ani představit, kolik práce to všechno asi muselo dát. Klaním se Tvému umu!


 Uživatel úrovně 0

Chtělo by to lepší způsob mazání! Proti tužce taky nic nemám, ale zas tak zásadně mi tam nechybí. Jinak super!!!
Teuricias


 Uživatel úrovně 3

Sleepy: Nic proti tužce... DuTool má tu výhodu, že až to budeš chtít "překreslit" na jiný papír, nebo udělat detail určité místnosti, tak v DuToolu je to otázka sekund, tužkou to trvá déle :-)


 Uživatel úrovně 0

No stáhl jsem, zkusil jsem, a sice jsem nadšený a dá se na tom dělat spusta věcí, ale tužka ja tužka...


 Uživatel úrovně 3

Alberto: Toto je diskuse k programu a jakékoliv návrhy uvítám...


 Uživatel úrovně 0

Alcator: A máme to písať tu alebo tebe na email?