Dovednosti

Dýchání pod vodou Hodnocení: Něco to má do sebe

Obtížnost: Střední

Ověřování: Každou směnu

Totální úspěch: Postava vydrží pod vodou půl směny.

Úspěch: Postava vydrží pod vodou 10kol.

Neúspěch: Postava se okamžitě vynoří.

Fatální neúspěch: Postava se začne dusit.

Popis:
Tuto dovednost získá postava většinou od jezerních lidí za službu jezernímu národu.

Autor:

Přidáno:

Hlasovalo: 28

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Víš moje kočka umí něco lepšího než je tohle. A pak to zahází pískem.
Má to jen pár chyb. Ale těch chyb je málo jen proto že celý tvůj příspěvek má pouze asi 50 slov.

1)Asi nejpodstatnější je že tato dovednost není originální. Stejně fungující je dovednost z pravidel "Zadržování dechu" která je tam mnohem lépe popsaná.

2)Dole jsi napsal že se to dá získat od jezerních lidí. To je informace jako trám. JAK se to dá získat? Dám pusu jezerní slečně a už to umím? Jak se vůbec postava dostane do kontektu s těmi jezerňáky? Jakou službu? Stačí když odnesu stařence nákup přes cestu? A jak se to postava naučí? Takovýchle otázek bych mohl položit další tucet.

3)Jak postava dýchá pod vodou? Ono napsat že postava vydrží pod vodou 5 minut je hezké, ale jak tam vydrží? To má zadržený dech? Nebo se jí na 5 minut změní plíce na žábry? Jde o to že jsi vůbec nepospal jak ta dovednost funguje. A co se stane když tam postava zůstane déle? Nebo co když se vynoří dříve?

4)Při FN se postava začne dusit? Né topit? Take když padne FN tak se postava vynoří a dusí se na vzduchu? Nebo se jí pod vodou slepí rty tak že je nemůže nijak otevřít? Je to velmi matoucí

5) Ty doby při úspěchu a TU jsou také divné. Chceš mi říct že malinký vyzáblý hobit vydrží pod vodou stejně dlouhou jako atletický krol který má plíce jak kovářské měchy?


Tohle všechno jsou poměrně hloupé otázky. Jenže o kvalitě příspěvku se rozhoduje právě množstvím a úrovní otázek které musíš položit aby jsi pochopil o co autorovi šlo. Samozřejmě důležité je i to jestli to je vyvážené, ale to je až na druhém místě.


Proto se velmi dívím tomu že se divíš že ti lidé dávají minimum * a také se velmi divím jak ti někdo mohl dát 5* (no tomu se moc nedivím, každej tu má kamarády, ale mrzí mě jejich soudnost)


 Uživatel úrovně 5

Není mi jasné co to má být, snažit se kouzelníkovi odpeřít to privilégium s vodním dechem????


 Uživatel úrovně 0

Tak tohle se ti nepovedlo, je to odfláknutý, měl sis s tim trochu pohrát


 Uživatel úrovně 0

to není dovednost a navíc ten název: Dýchání pod vodou - přečetl si to? Jestli jo tak ti to dojde.


 Uživatel úrovně 0

Baldur:A co to je?


 Uživatel úrovně 0

tohle není dovednost...


 Uživatel úrovně 0

Hele je to opravdu hodně odbyté... Co to dušení - hodila by se aspoň mějaká past... Od jezerních lidí bych radši čekal nějaký artefakt s podobnými, ale mnohem lepšími vlastnostmi... 1*


 Uživatel úrovně 0

Já jsem tím myslel totální úspěch, úspěch, atd. A co se týče tabulek, pokud umíš HTML není to problém. Podívej se třeba do Alchymisty na Výrobu ohňostrojů.


 Uživatel úrovně 0

Morgar:Takže bych prosil vysvětlení proč mi dáváš 1*!!!


 Uživatel úrovně 0

Morgar:Asi to nebude pochvala když mi dáváš 1*.