Bestiář

Počasníček Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 11

Skupina: Ostatní

Životaschopnost: 7

Útočné číslo: 1 (hůlka)

Obranné číslo: 2 (hůlka)

Odolnost: dle

Inteligence: 0

Velikost: A

Zranitelnost: humanoid

Pohyblivost: humanoid

Přesvědčení: zmatené dobro

Poklady: dle úvahy PJ

Zkušenost: 50

Bojovnost: 0

Síla mysli: 0

Popis:

Je to 30 coulů vysoký tvor podobný hobitovi obléká se do zeleno-modro-hnědo-žlutých barev ale zpravidla nosí kombinaci 2 barev má taky počasnickou hůlku se kterou může ovládat počasí nad svým lesem, ale jeho schopnosti jsou omezené např. může vyvolat bouřku ale nemůže způsobit, že někoho zasáhne blesk. Kdo se mu hůlku ukradne bude na 1 rok postihnut kletbou mokrých šatů jeho ošacení nebude moct oschnout ani za těch nejvyších teplot. K průchozím lesem se chová zdvořile pokusí se je i pobavit a poučit o lese. Jestli se na něj někdo pokusí zaůtočit hyperprostoruje se pryč nebo se zneviditelní má neomezeno magů na den většinou má své obydlí v lese u studánky. Dobrodruzi ho mužou potkat jak v lese rozmlouvá se zvěří nebo se jen tak prochází po lese popřípadě jak se koupe ve studánce.

Elwin von Počasinos

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 11

author_nick:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

No proč by nemohl mít životaschopnost 7, může z něj být alespoň dobrý prudič...
Nicméně ta neomezená magie se mi nelíbí.
Také by mě zajímalo jakého původu tento tvor je. Nemáš uvedeno, že by to byla magická nestvůra, takže se snad nějak musí rozmnožovat, mít nějaké zájmy atd.


 Uživatel úrovně 0

Je to zajímavé, ale co takhle trošku rozpracovat atributy, int atd? Taky 30ti coulový mužíček s žvt 7 se mi nezdá a ty magy na den taky ne, toho kdyby potkal náš čaroděj, tak bude Počasníček nejmíň pitván..:-)
Nápad špatný není, trošku mi to připomíná šmouloidní paralelu k Tomu Bombadilovi:-)


 Uživatel úrovně 5

Fakt pekné len akú má presne funkciu? však v lesoch žije kopu vecí čo môžu poučiť družinu o lese ... a že by niekomu vadila trocha dažďa .... no neviem ..... to je ako keby som robil príšeru KAMEŇ ... proste leží na ceste a nič nerobí .... pŕosím napíš mi v akej situácii si ho ty použil alebo ho radíš použiť .... mňa nič nenapadá ... dík


 Uživatel úrovně 5

Chtělo by to malinko rozepsat a trošičku zlepšit sloh, ale nápad supr :-) Toho družinka určitě potká :)