Fórum

Fórum slouží především pro informace masového charakteru a informace obecně zajímavé, zvláště ty, co se nedají moc rozumně umístit jinam. Např. pozdravy z Conů, oznamení o významných novinkách na tematicky příbuzných serverech, informace o akcích komunitního charakteru (Jdeme s Pepou do kina na Narnii, chcete taky?) atp. Toto fórum slouží i jako guestbook.

Nachází se zde také rozcestník k několika nejzákladnějším stolům, které by měly Fóru ulehčit, a proto je prosím používejte, stejně jako mnoho dalších v Putyce (nikdo vám hlavu neutrhne, když tak neučiníte, ale tady vaše oznámení rychleji zapadne).

Za obsah příspěvku ručí autor, nikoli vlastník serveru nebo redakce DraciDoupe.cz. Toto ovšem neznamená, že nevhodné (např. vulgární) příspěvky nebudou bez diskuse mazány, byť mazat se bude jen v nejnutnějších případech.

Omlouváme se, ale anonymní přispívání bylo zrušeno kvůli některým bezohledným spammerům. Děkujeme za pochopení.

Ikonka uživatele Hrač DrD

 Uživatel úrovně 0

Maturita? Na to se dělají nějaké otázky? To se tam musím na něco ještě toho učitele ptát? :o)


Ikonka uživatele Medovina

 Uživatel úrovně 0

Snorch:
Vianoce sú sviatkom pokoja a mieru. Takže si užívaj voľna, ser na darčeky, hraj radosť s darčekov, pretrp rodinné návštevy s úsmevom, a hlavne - seď za svojím PC a vnor sa do virtuálneho sveta, čím sa stratíš v číselných kombináciách množstva ďalších :)

Staň sa anonymným kódom a užívaj si.

Hranice padajú; santa lieta, ďod maroz si užíva na saniach, mikuláš je v červenom a všetci sa hráme na neskutočne šťasných.

Čert zober týždenné upratovanie; pečenie; varenie; výdavky a tak...
Stres je naším priateľom.
:)


Ikonka uživatele Tobša

 Uživatel úrovně 0

Krwe:

Pokud mi zejtra napíšeš na ajsko tak ti můžu přeposlat wordový zápisky maturitních otázek z češtiny... :o)


Ikonka uživatele KrwekrwZlotasson

 Uživatel úrovně 0

lol tos mi teda pomohl:-) nicméně díky


Ikonka uživatele Stoupa

 Uživatel úrovně 0

Krwekrw: já bych zkusil třeba http://www.justfuckinggoogleit.com;) Víc výsledků, než na dotaz "maturitní otázky" snad existuje už jenom na dotaz "porn"...


Ikonka uživatele Tobša

 Uživatel úrovně 0

Mno, biologii díky Al... Bohu nemámě :o) Chemii taky ne. AJ - jsem němčinář. Čeština - dneska jsem si koupil knížku Odmaturuj z četšiny, táákže, suma sumárum, nepomohu ti, nic nemám :-)


Ikonka uživatele KrwekrwZlotasson

 Uživatel úrovně 0

jé no jo hm... Biologie Chemie Čéjina a Ájina...:-)


Ikonka uživatele Tobša

 Uživatel úrovně 0

Dobrý človíčku,

a z jakéhopak předmětu?


Ikonka uživatele KrwekrwZlotasson

 Uživatel úrovně 0

Prosím, dobří lidičkové, nemáte někdo vypracované maturitní otázky? prosím prosím:-)


Ikonka uživatele Elwin

 Uživatel úrovně 0

Omlouvám se lovil jsem z paměti :) Film doma nemám ...


Ikonka uživatele Alcator

 Uživatel úrovně 3

- "You're going to backstab him with a ballista?"
- "Uh huh"
- "With a fuckin siege weapon?"
- "Uh huh!"
- "Ok, there's got to be a rule against this."
(...)


Ikonka uživatele Erric

 Uživatel úrovně 5

Elwin, myslim ze misto balista tam bylo :o)) :

GM: You wanna backstab him with that fuckin' siege weapon?

:o)))


 Uživatel úrovně 0

S potěšením všem oznamuji existenci nového fantasy časopisu zaměřeného na hry na hrdiny s názvem RPG magazín. Během pár dní vychází první číslo, a to dokonce v tištěné formě! K dispozici bude na specializovaných fantasy prodejnách.

Ale pozor! RPG magazín rovněž hledá kvalitní lidi na post redaktora časopisu. Zájemci mohou psát na e-mail agarwe@pevnina.cz
Pro bližší info navštivte stránky časopisu www.rpg-magazin.cz


Ikonka uživatele Corwin45A

 Uživatel úrovně 8

Je to smutné, ale mám pocit že nás někdo natáčel skrytou kamerou. Zvlášť roleplay při setkání s novým členem družiny je dokonalý :-).


Ikonka uživatele Elwin

 Uživatel úrovně 0

Gamers jsou naprosto skvělý doporučuju ...

GM: You wanna backstab him with a ballista?
Player: Yeah!
Other player: Cool ...


Z toho jsem fakticky nemohl ... :)


Ikonka uživatele Tobša

 Uživatel úrovně 0

Já sem Gamerům nerozuměl ani slovo.


 Uživatel úrovně 0

Mě zaujali natolik, že naše družina začala hrát přesně podle jejich vzoru...


Ikonka uživatele Marsia

 Uživatel úrovně 3

Mno, mě tedy The Gamers moc nezaujali... :)))


Ikonka uživatele Shelagh

 Uživatel úrovně 5

The Gamers je povinný film pro všechny hráče na hrdiny.


Ikonka uživatele Almad

 Uživatel úrovně 5

Tartir: The Gamers si teda zaslouží lepší rozlišení, než youtube ,) K dostání pokoutně nebo na DVD.

Jinak The Gamers 2: Dorkness raising is on it's way. Trailery: http://www.the-gamers.com/media/trailers/trailer/