Zloděj

Kotva +++ Hodnocení: Kvalita

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 38

Speciální kotva, poprvé vyrobená pro cech zlodějů Malvy. Ti byli pověstní svou šikovností v oboru vykrádání pokladen, královských kas, získávání tajných dokumentů a jiných, spíše lupičských, úkonů. Proto v jejich dílnách zaměstnávali věhlasné alchymisty a kováře, kteří pro ně vymýšleli a vyráběly různé předměty pro zlepšení jejich práce. Jedném z nich je i tato kotva.
Kotva musí být vyrobena ze zvláštního druhu magického železa (výběr nechávám na pjích). To by ji mělo zaručit její magické schpnosti. Další součást tohoto zařízení je provaz. Na jeho výrobě se magickými surovinami také nešetří, proto je velice tenký a magický (materiál a ceny nechávám zase na Pj, v otevřeném obchodě bych dal tak 100zl jen za výrobu). Kotvu dokáže vyrobit pouze pyrofor na 16. a výšší úrovni. Potřebuje na ní výše výjmenované suroviny a ještě pár dorbností:


magenergie: 410 magů
suroviny: 200zl
základ: kov a lanko (viz. výše)
výroba: 1 den
trvání: 2 roky


Vlastnosti a přednosti kotvy jsou jednoduché. Stačí ji klasicky vyhodit (nedá se vystřelit z kuše ani jiného podobného zařízení, já řeším vyhození kotvy ve většině případů jako součást šplhání po zdech), provést náležitý hod na šplhání po zdech a provést zlodějovu činnost. Poté když je všechno vyřešeno nastává její čas. Po vyřknutí magického sluvka, je s jednom kole kotva rozpyne na hmotu podobnou žvýkačce o stejném objemu, ale minimálním třením. Proto buď ke zlodějovi dolů spadne sama, nebo se ji dá tahem klidně přitáhnout. Zorplynutí proběhne ve stejném kole kdy zloděj vyřkne magické slovo.

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Zdravím autora.

Je to OK ale mohlo to byť lepšie

Zarok


 Uživatel úrovně 0

Libi se mi. beru a hraju s ni=). Kotvicka to vede! se mi libi a beru v potaz ze ji i pouziji u CP at postavy koukaj!


 Uživatel úrovně 0

To není vůbec špatný.


 Uživatel úrovně 0

Není to ani dobrý ani špatný dávám 3*.


 Uživatel úrovně 0

Zda se mi to docela prakticky urcite to v ledscem pomuze proto davam... Uživatel úrovně 0

Hmm, je to dobré..


 Uživatel úrovně 0

Mno, mno, nevím. Rozplizne se? 4*


 Uživatel úrovně 0

Je to velmi zjímavé a praktické, ale má to svoje chyby. 4* Uživatel úrovně 0

1, dal bych tomu větší cenu.
2, Je to dobrý nápad s tím rozplynutím, aspoň nemusím se svým zlodějem kupovat pořád novou, když někam zdrhám, když se mi něco nepodaří.