Zloděj

Vrhací spona Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 22

"S Elonem střelcem jsem se potkal v ubitovně měli jsme sousední pokoje a stejný stůl u okna.
   Já jsem byl jen nějaký běžec s šancí na 3. místo. Elon to měl téměř jisté že vyhraje svou disciplínu v královských hrách. Poradil mi pár tréningovích fint, sice nevím kde je vzal ale pomohli mi skjoro stejně jako to že hlavní šampion zakopl a upadl v polovině závodu.
    Poté jsme šli večer na královský ples. V předsálí jsme odevzdali své zbraně ja kord on dlouhou dýku a všudypřítomnou kuš. ještě než jsme vstoupili tak jsme se na sebe podívali jestli jsme se někde neumazali nebo něco takového.
    "Velká spona k plášti to bych ještě uznal ale velké knoflíky to je rok z mody chlape.
    "Já jsem starší člověk já si to můžu dovolit." A vkročili jsme do sálu.
   Po chvilce zábavy se roztříštila okna a z ních vylezlji ozbrojení muži asi tak desítka okamžitě zabili královu stráž a jali se okrádat lidi mi toho moc neměli a stali jsme v rohu. po chvilce přišli i k nám a žádali po nás vše co máme.
   Elon jen dal obě ruce na hruď a s takovím vyděšeným výrazem pravil "My nic nemáme pánové"
   Lupiči přistoupili blýže protože vyděli zlatý prsten na jeho rukou. Elon jen prudkym pohybem rukou sejul dvě spony a zarazil je do jejich srdce. ti bez hlesu padyli.
    Dvojička stojící nedaleko si toho všimla a rozběhla se k nám. Elon jen vytáhl obě spony a mrštil je do jejich krku. zařvali a zbytek zlodějů začal hledat příčinu a našli ji rychle protože lidé od nás odestoupili protože s námi něchtěli nic mít. po první dvojci hodil zbyle dvě spony arychle se ohnul pro zbraně mrtvych u našich nohou. "Tady máš" a podal mi meč.
   Přistoupili k nám ještě nějací dva chlapy se sebranými meči. A najednou se prostě zlodějíčci zbalili a utekli něco si nechali u sebe a něco ve spěchu odhodili na zem kam se pro to vrhli oškubaní :-) lidé
    "děkuji vám za záchranu občané..." blahořečil nás král a ........

Vyprávění jednoho staříka

Jak se dá použít už víte jak ale vypadá?
   Převažně se používá kosočtvercoví tvar s nějakám motivem tak aby trošku odlákal pohled od ostrých hran teto spony. Po sejmutí spony plášť stále drží pohromadě protože je držen stale jednou částí spony na kterou se právě tento kosočtverec nasazuje.
   hodnyty teto spony jsou stejné jako u hvězdice 1+1 ale dosah hodu je stupeň obratnosti , vzdálenost nemá žádné střední a daleké hodnoty protože by byla do těch vzdáleností neůčiná..

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Pokud to nemá za povinnost, pak je to chyba. Prostě když se tu může objevit něco podobného, něčí chyba to určitě je. :-) A já pochybuji, že za to může Špidla. :-)


 Uživatel úrovně 5

jilm: jinak sem rikal Almadovi aby v novi verzi napsal co redaktor ma za prava a povinosti aby bylo jasny ze pravopis nemusi upravovat a ze to zalezi jen na nem


 Uživatel úrovně 5

jilm: podle me to jeho povinost neni a jestli to udela je jeho vec rozhodne by mu to nemel nekdo vycitat kdyz to neudela to je vec autora ja treba kdyz davam prispevek tak po posilam na korekturu jelikoz vim ze mam hroznej pravopis a word neopravi vsechno


 Uživatel úrovně 0

setsan:Promiň, ale udělat zběžnou kontrolu textu je prostě věc, kterou redaktor udělat musí i když to není jeho povinnost....


 Uživatel úrovně 0

no já myslel ty jedničky a dvojky ale to je fuk
ty přelkepy chápu protože s tím mám taky problémy :o)


 Uživatel úrovně 5

jilm: pozor jestli ti to redaktor opravi je jen na nom neni to jeho povinost ja osobne to posilam Kaiserin s kterou sem dohodnutej ze mi to opravi a vzdy ji v tom prispevku podekuju za opravu momentalne zadnej takovej nenajdes cekam s 2 na novou verzi.


 Uživatel úrovně 5

sir Plašmuška: pochopeni mame kdyby sme nemeli tak ja treba nemam tri ale chce to pri tom trochu logiky a bude vse OK


 Uživatel úrovně 0

Mě se líbí v určitych obměnách to použiju prostě nemáte pochopení i pro male předměty


 Uživatel úrovně 5

no ta spona není tak mala má na délku 4 palce a na výšky 3 a ty hodnoty jsem vážně střelil od boku protože jsem zrovna neměl po ruce pravidla a vubec jsem netušil že má hvězdice tak malý hodnoty takže můžou bejt menši -rozhodně-
No něco s tou jehlicí a kloboukem to možná trošičku má společnýho ale řek bych že to bylo v nějakým filmu ale už nevim v kterých. a navíc si nejsem jistej jak by klobouk lítal i s tou kovovou obručí.
Ty knoflíky s výbušninou proč ne? prostě stačí nápad protože kolikrát tě napadla takováhle spona nebo ten blbej klobouk prostě jsou to maličkosti který každý asi tak trochu přehlíží.
JSEM DYSORTOGRAFIK takže mím problémy s pravopisem z diktátů mívám 5 protože mě to učitelka nepočíta i když od toho má papír a nejsem si ani jist jestli jsem to napsal správně takže se omlouvám a vsadím se že když o de mě uvidíte článek nebo hodnocení pořád tam bude něco blbě


 Uživatel úrovně 0

1, Dobrá omáčka, ale bez ní by to bylo na nic.
2, Je to obyčejná hvězdice ukritá jako spona, tak bych to shrnul.
3, Nápad dobrý omáčka dobr=2*