Předměty

Ježek Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 12

Skupina: Obyčejné předměty

Síla zbraně: zraňení za 1k6 životů

Cena: 1

Váha: 6 mn

Popis:

Je to malá věc,která je podobná protitankovým (pozn. red: Ehm?) zábranám. Hodí se proti pronásledovatelům, a hlavně proti koním. Tahle věc se hodí na zem , a když na ní někdo šlápne tak se zraní za 1k6 životů. U koní je to jinak, koňím se to zabodne hluboko do kopyta a jezdec si musí hodit na obratnost jestli z koně nesletí-8-sám je při pádu zraněn za 1k6 životů. Kůň už dál nepoběží dokud se mu noha neošetří. Zraněná postava nebo zvíře má -2 k pohyblivosti.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 12

Autor:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

zranění 1k6 je moc, to by mohlo i zabít (postava na 1. úrovni). Dal bych max. 1 život.


 Uživatel úrovně 0

No, no,no.... Nevím jak ostatní , ale já bych se tomu pokoušel vyhnoutm, nebudu přeci na to skákat... Nebo je to nějak maskované?
Četl jsem jednu knížku a tam měli něco obdobnýho, ale oni byli šikovnější! Ty tvé ješky házeli z hradem pomocí jakých si strojů........to byla sranda...


 Uživatel úrovně 0

dá sa to dobre využíť. určite do zavedieme. dobrý náad.


 Uživatel úrovně 0

napad cenim


 Uživatel úrovně 0

Dobrá, vcelku použitelná věc. Při útěku nebo obraně dobrá.


 Uživatel úrovně 0

Presne to jsen tady chtel dat ...... no byl si rychlejsi......


 Uživatel úrovně 0

Ty tanky bych tam neplet, ale fajn, že jsi to sepsal. Jinak ježek je málokdy používaný výraz, klasycký je Vraní noha (pochází z Husitských dob) a skutečně to na koně má katastrofální ůčinek. Ale stejně, skus si na to šlápnout a uvidíš, že pak půjdeš pomaleji a dobře se vždycky podíváš, než někam šlápneš.