Očistný oheň **puritis ignea**
Autor: | Tyg?ík |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 31 |
Skupina: Energetická magie
Past: není
Dosah: 3
Rozsah:
Vyvolání: 2 kola
Trvání: 6 kol
Popis:
Kouzlo očistného ohně bylo stvořeno jedním bláznivým kouzelníkem, kterého napadlo, že si hůl namáchá ve svěcené vodě a sešle oheň.
Později se mu tento vynález velice hodil.V jeskyni ho použil na kostlivce, který začal hořet, řvát, prašnět, --- a zbyl z něj jen prášek.
Trefí až 3 nemrtvé bestie v okruhu šesti sáhů, a těm je ÚČ sníženo o 5 a šest kol je jim ubíráno po žvt krát 2 životů.Ztráta je trvalá, ÚČ po působení kouzla zůstane o 2 menší.
Přidáno:
Přečteno: 0
Hlasovalo: 31
Diskuze
Nejsem si jist, zda to mělo být vůbec schváleno, tohle si každý PJ dokáže vymyset sám (většina i lépe). 0*, promiň.
Bez nápadu, nelogické, přesílené, nedotažené...a tímto musím skončit, protože mě žádné další přívlastky nenapadají. Dávám 0* a to mám ještě dobrou náladu :-)
slabota... 1* za snahu...
Dle mého jakákoliv kritika, která neodkazuje na koncepci rubriky je v tomto případě pro autora zbytečná, protože autorovi stejně jinak nevysvětlíme, kde všude má chyby a jak se jich měl vyvarovat (koncepce kouzel je dobře zpracovaná).
Takže pro příště bych poprosil autora, aby před zobrazením vkládacího formuláře nejdříve zabrouzdal o odkaz níže se zněním: "koncepce rubriky", kde by se dočetl, čeho se vyvarovat.
Nazdar. Co se týče vzniku, je to takové nemastné neslané. Prostě ho to napadlo, byl to prostě blázen. Takhle tu vzniká snad půlka všech kouzel a pokud se nemýlím, tak by to fungovalo jen s holí namočenou ve svěcené vodě, při nejmenším...viz Suk.
Jelikož je to jen oheň tak nechápu, proč máš napsáno na 3 nemrtvé...to jako když budou v tom okruhu 4 nemrtví, tak to jednoho vynechá?
Snížení útočného čísla je taky trochu zvláštní, když vezmu v úvahu, že by to nemrtvého uvrhlo do agónie typu řekněme berserkra.
Trvalá ztráta je v pohodě, když se jedná o "svěcenou" věc, ale ten útok myslíš-hodíš kostkou tolik kolik mají žvt a to vynásobíš 2? Nesedí mi tam tedy slovo 2 životů. O délce trvání ani nemluvím. Promysli si vše znovu a předělej, až bude mít tohle kouzlo nějaký smysl, tak budu velmi rád.
S pozdravem Airr.
Další instantní nudle :-(
To sem ty díla dáváte snad jen proto, abyste něco měli! Takle to ale nufunguje... Potřebujete dobrou práci, ne jakoukoliv práci!!!
Jediné co mi připadalo použitelné, jsou hodnoty u zranění! Ale to je hoooodně málo!!!
Ne, toto dílo nebylo schváleno omylem, jen jsem ho schválil v okamžiku, kdy spadnul server, nebo co to bylo včera za trable a tak jsem nemohl připsat žádný svůj komentář, nuže, zde je:
Kouzlo stvořené bláznivým kouzelníkem? Bohužel, stvořit kouzlo tvých účinkům tím, že namažeš zbraň svěcenou vodou a sešleš tak primitivní kouzlo jako je oheň, to by asi nešlo (nehledě na to, že tomu pak neodpovídá celá tabulka s čísly).
Vytváření kouzel je velmi náročný a dlouhotrvající proces plný nebezpečí, do kterého se dle pravidel nepouštějí ani mnozí z nejzkušenějších čarodějů, nejde to prostě tak snadno, jak píšeš.
Co se dalších účinků týče, tak je to bohužel jen několik přesílených efektů u sebe – více terčů, past žádná (třeba na obratnost) snížení o velký stupeň ÚČ, trvání vcelku dlouhé, zraňování veliké, trvalé účinky. Snad jediné kladné je zde vyvolání trvající 2 kola a nízký dosah (i když nevím, co má společné s tou holí a ohněm) ale bohužel, za 2 slušně vyplněné kolonky v tabulce…
Kouzlo dle mého nemá žádný tvůrčí nápad a já ho hodnotím známkou 0*
P.S. - bude opravena chyba s háčky a čárky
Zdá se mi, jako by se při včerejším výpadku stala chyba.
Asi by nebylo na škodu, vyčkat na vyjádření zasvěcené osoby a do té doby nehodnotit a nekomentovat.
Nevím...
tohle je prapodivné...
takovéhle prapodiné dílo - nehotové, nečitelné - schválené?! Ani tady není hodnocení moderátora ...
Doufám, že tohle dílo bylo schváleno omylem. Vždyť to je hrůza...
Jen ještě malý rejpnutí - nevim zda je chyba u mě, lae nefungujou tady české fonty. Kdyby t ošlo tak jdu do mínusu :-/