Kouzelnická Kouzla

Mágův velký třesk **Uta kari** Hodnocení: Něco to má do sebe

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 20

Skupina: Vitální magie

Past: Roz~9~!

Dosah: 20

Rozsah: 1

Vyvolání: 3 kola

Popis:

Kouzlo, které je používáno temnými mágy. Je velmi podobné kouzlu Mágův velký mix s tím rozdílem, že i po úspěšném vyvolání a přehození pasti může oběť stále žít. Kolem oběti se vytvoří modrý povlak. Po dokončení kouzla kouzelník sekne do prázdna a za strašného řevu oběti se ji přelomí kost. Druh kosti a její oblast určuje PJ. Vše záleží na hodu procentuální kostky. Hází si PJ a rozsahy jsou.

0-10% - imploze lebky
11-20% - imploze hrudníku
21 - 30% - zlomení pánevní kosti
31 - 60% paže - pak následuje druhý hod (0-50%
levá, 51-100% pravá)
61-95% - noha (druhý hod- to samé, jako u rokou)
96%-100% - zlomení páteře.

Důsledky z úspěšného seslání závisí na hodu PJ, protože se zlomenou rukou se dá dále žít. Takto způsobené zranění lze léčit hraničářským kouzlem Uzdrav těžká zranění. Ale jen poškození rukou a nohou. Při poškození lebky, páteře a hrudníku nastává smrt.

Při přerušení vyvolávání opar kolem oběti zmizí a vynaložená magenergie příjde nazmar.

Každý si dokáže domyslet, co se stane s člověkem, když mu imploduje lebka nebo hrudním. Umírá v těžkých bolestech.

Poznámka pro PJ: toto kouzlo se hodí spíše pro cizí postavy, ale kdyby měla nějaká postava zájem, tak ať je na vyšších úrovních. Toto kouzlo se může naučit bez omezení i mág.

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 20

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Mágův velký stesk
*Mago mega demagum*

Parametry: Jako "Mágův velký mix"
ale Rozsah: 1 tvor s aktivní kouzelnickou magenergií

Popis:

Toto kouzlo smaže veškerou magenergetickou zásobu cíle, a - metaforicky řečeno - promění v bílkovinový rosol schopnost cíle získávat magenergii zaostřením vůle. Kromě toho kouzlo působí stejnou měrou i na předměty a tvory s denní magenergií a schopností sesílat kouzla. Stát se obětí tohoto kouzla platí mezi většinou kouzelníků za osud horší než smrt.

Toto kouzlo však nijak neovlivní schopnost sesílat kouzla jako takovou - pouze kouzelníka připraví o jeho zásobu magů a její každodenně dostupný zdroj. Například pokud by se obětí kouzla stal čaroděj, který má ještě zásobu magů ve své holi, může s jejich pomocí normálně kouzlit. Stejně tak si postižený kouzelník může opatřovat magenergií z alternativních zdrojů - například může magenergii získávat pitím "magových lektvarů", může spolupracovat s kouzelníkem se znalostí kouzla umožňujícím darování nebo sdílení magů, nebo může využívat předmětů s démony umožňujícími tak či onak magenergii získat (buď démoni, kteří toliko generují magenergii a umožňují kouzelníkům ji využívat, nebo démoni na bázi pohlcovačů magenergie, kteří pohlcenou magenergii předávají uživateli).


 Uživatel úrovně 5

Toto kouzlo považuji za dobrou alternativu (náhradu) mágova velkého mixu - bude s tímto kouzem větší sranda a PJ má možnost nafalšovat hody tak, aby hráčská postava hned nezemřela.

Klidně by mohla být i přidána možnost, že si kouzelník vybere, co chce lámat (např. za dalších 20 magů).

3,5*


 Uživatel úrovně 0

chce se to víc rozepsat to je největší chyba všech děl
a ostaní věci už tu byly vytknuty nemá cenu to znovu psát
příště to dej do dílny


 Uživatel úrovně 0

Až na tú magenergiu je to dobré. Mal si ju tam napísať.


 Uživatel úrovně 0

je to celkem dobry mato napad a je to i celkem dobre napsany jediny co mi tam chybi je za jakou magenergii ale to at si asi ude dle sve potreby!


 Uživatel úrovně 0

docela dobé


 Uživatel úrovně 0

ani zlé ani dobré, fakt priemer...


 Uživatel úrovně 5

Proč ne. Ta past je slušná, případ neúspěchu zajímavý, zvlášť u CP nižší úrovně útočící tímto kouzlem na postavu na vyšší úrovni. To může být i zábavné.


 Uživatel úrovně 0

Tohle se mi zdá nějaký,takový no.... divný.


 Uživatel úrovně 0

Měl by jsi také doplnit co se stane když oběť uspěje v hodu proti pasti. Je to docela důležité.