Kouzelnická Kouzla

Božský zásah **Godus imantis** Hodnocení: Průměr

Autor:
Přidáno:
Hlasovalo: 12

Skupina: Ostatní

Dosah: 1

Rozsah: 100

Vyvolání: 2 kola

Trvání: 5 směn

Popis:

Jedná se o kněžské kouzlo.
Vizuálně: to vypadá asi takhle kněz (kouzelník) napne ruce k nebi, na nebi se objeví dlouhá bílá čára která je zakončena seskupením energie ( většinou má formu ruky) letí dolů k oběti a zasáhne ji.
Podle pravidel: zasažená postava si hodí na past int-7-je paralyzována/může se hýbat je paralyzována znamená že se nehýbe a sleduje svoji zkázu pokud se může hýbat hází si obr-6-neuhla/uhla pokud neuhla je zraněna za 3k10 životů a navíc si znovu hází na int-5-zmněna přesvědčení/nic změna přesvědčení znamená že se přesvědčení zasaženého změní o jeden stupeň k sesilovatelu např ze ZkZ zasaženého a ZmD sesilatele se z zasaženého stane ZmZ. Pokud jsou přesvědčení stejná nic se nemění.Změna přesvědčení je na 1 měsíc × úroveň sesilatele. Postava může být i po tuto dobu znova zasažena.

Elwin

Přidáno:

Přečteno: 0

Hlasovalo: 12

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Hmm, tak me sa to nelibi vubec, neni to vubnec hratelne, nehlede na fakt, ze namam rad, kdyz sa upravuje presvedceni apod. Davam 1*...


 Uživatel úrovně 0

No, neni to špatný, jenom řekni jakýho kněze bereš. Dle BG či co? Zatim nehodnotim.


 Uživatel úrovně 0

Taky bohužel nevim co to kněz přesně je tak nehodnotim.


 Uživatel úrovně 5

Chtělo by to hrát méně BG a předělávat to do drd. Jelikož pořádně nevím, co to je kněz, nemůžu to zhodnoti, a tak idkyž se mi kouzlo moc nelíbí, pro ty, co vědí co je kněz, zhodnoťte si to. Podle mě to ale na více jak 3* nemá.