Crude
Autor: | Crude |
---|---|
Přidáno: | |
Hlasovalo: | 10 |
V Nadriečí, v miestodržiteľskom meste, sa stretol so zlodejkou Saen, do ktorej sa na prvý pohľad zaľúbil. Saen mala isté problémy s gildou a tá ju uniesla. Crude to nenechal tak a šiel Saen zachrániť.
Budova gildy, ktorá sa týčila na severe mesta, za Bystrou, jednou z riek pretekajúcich mestom, bola jedna z najlepšie zabezpečených budov v meste, ale to Crudea nezastavilo. Stráže pri bráne padli okamžite, bez šance na to aby zavolali pomoc, a Crude pokračoval ďalej, no po 20 metroch sa zastavil, nepríjemný pocit nebezpečenstva ešte zosilil. Crude chvejúci sa v smrtelnom strachu, tušil že v tom bude nejaká mágia, no ešte ani nedokončil túto myšlienku a obrovský výboj magickej energie prešiel jeho telom a odoslal ho do hlbín temnej smrti.
Diskuze
no snaha tu byla ale nějak moc mě to neber:-) 1*
Neni to nic super, ale špatný taky ne..... Náhodou se mi to docela líbí, ale o trochu delší, by se mi to líbilo ještě víc:)))
Vidim to na3*
Když to porovnám s ostatními musím dát 2*
no je to moc krátké a málo popisu...nu co k tomu ještě říct???Zřejmě nic:-)
Samozřejmě, že delší, ale zase ne mnoho, mělo by to být tak akorát a určitě poutavější...
Způsob psaní a popis je tu dobrý, ale chtělo by to trochu více oživit a určitě prodloužit, jako postava na hřbitově a docela by mě zajímaly její atributy (vlastnosti). 2*
Ale na druhou stranu :)))
To je krize, umřít kvůli ženské...