Galerie

Magic the Gathering altery

Obrázek Magic the Gathering altery

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Mno nejsem si jistej :-D Zatím jsem si nedovolil sáhnout po kartách někoho jiného a manga jsem v životě nemaloval, takže bych si to asi nelajsnul...ozvi se za půl roku, až to budu mít víc v ruce :-)


 Uživatel úrovně 8

To je dost super. Mohl bys mi takhle upravit Pokémony? :P


 Uživatel úrovně 0

Díky za přijetí díla, říkal jsem si, že by to tady pár nadšenců mohlo ocenit, protože určitě nejsem sám, kdo Magic hraje a třeba by to mohl vyzkoušet i někdo z graficky talentovanějších přispěvatelů do galerie.
Toto je ukázka prvních pěti karet, které jsem kdy udělal a troufám si říct, že se docela zlepšuju a další altery už jsou povedenější.
Můžete se vsadit, že jsou používané často :-)


 Uživatel úrovně 8

Magic the Gathering altery

Věk autora: 27
Technika: Akrylové barvy a štětce na kartách Magic the Gathering
Doba tvorby: Každá karta zabrala zhruba dvě hodiny.

Magic the Gathering je docela drahá hra a vylepšování balíčků potom, co ji hrajete přes deset let jako já, už není jednoduché. Hráči ale mají tendenci si s balíčky a kartami vytvářet vztahy a tak je vylepšování "decků" často nejen ve znamení silnějších karet, ale také hezčích. Takové s sebou nesou také vyšší cenu, vyšly-li oficiálně. Existuje ale mnoho lidí, kteří si takové karty začali vyrábět sami, tak jako jsem se rozhodl já. Takové karty, pokud nános barvy na nich není příliš velký, takže je po hmatu poznáte, a pokud nezakrývá důležitá pravidla, je dokonce tolerován i na oficiálních turnajích (ale to záleží hodně na hlavním rozhodčím). Tak jako tak je to zábavná činnost, u které si můžete užít ten uspokojivý pocit, když na stůl před vaše kámoše položíte něco unikátního, něco co nikdo jiný nemá.

Zraví,
Ortis

Za normálních okolností bychom nejspíš mohli mít diskuzi o tom, nakolik se jedná o dílo žánrově odpovídající koncepci galerie, ale jako už několikrát z moci redaktora mi svěřené to pomineme.

Vlastně si myslím, že snad s výjimkou Plžových děl se jedná asi o reálně nejčastěji a nejpraktičtěji používané dílo na serveru. Gratuluji. :)

Líbí se mi to. Především nápad položit vedle sebe originál i novinku a tak je možné vidět změny vedle sebe. Kromě toho na takto vzdálený pohled to vypadá, že se skutečně podařilo většinu karet reálně vylepšit. Co víc si přát.