Galerie

Mořská panna

Obrázek Mořská panna

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 4

Trefa do černého:

1url.cz/jt0Yc

Aneb jak vypadá rozpůlená.

Plž


 Uživatel úrovně 8

K úvodnímu slovu jsem se chystal, jen to mělo chvíli trvat. A tak to chodí, když člověk něco odloží na později.

Je ale pravda, že už je to nějaká doba, co se sem obrázek dostal a něco málo už jsem pozapomněl. Především to, která část je rukojeť a která pochva. A protože mám takový dojem, že když jsem viděl, jak se věc má doopravdy, bylo to obráceně, než jsem myslel, tak budu předpokládat, že rukojeť je "horní polovina" figurky. Což mě vede k otázce, jak se takový nůž vlastně drží. Myslím, že konečně můžu použít i termín 'ergonomie'. Na druhou stranu, když jsem si položil tuto chytrou otázku, vynořila se druhá, a to, jak by se držel, kdyby to bylo obráceně. Ploutev by přece jen asi překážela víc.

Každopádně za zrcadla body navíc. A to z jednoho prostého důvodu. Konečně jednou pozadí funguje právě tak, aby vyzdvihlo hlavní motiv doslova ze všech úhlů. Tedy pozadí jednou není ve výsledku důležité protože plně napomáhá zdůraznit to, co má.


 Uživatel úrovně 4

Je škoda, že díky chybě v galerii zůstane už tahle potvora navždy zapomenuta v hlubinách a nedostane se mezi novinky a ani nemá kritiku od redaktora. Co naplat tak já si ji zkritizuji sám.

Co se týká samotné panny tak jeden z kamarádů prohlásil že má moc tlustý zadek a dokonce že má zadky dva. A má pravdu. Navíc u toho druhého "zadku" je vidět rovná plocha po řezu pilou. Ten by si ještě zasloužil trochu pozornosti s dlátem.
Co se týká panny jako nože tak je vlastně k ničemu. hodí se akorát tak na otevírání dopisů ale jako pracovní nůž je nepoužitelný.

A přes všechny tyhle vady mě zákaznice (obdarovaná ještě nevím, protože to bude vánoční dar) chválí kudy chodí.

Zrcadla jsou potom jen odpovědí na Sccionův postřeh u Bereniky a trošku možnost jak tenhle kus dřeva vidět naráz z několika stran.

Plž


 Uživatel úrovně 8

Mořská panna

Dřevo: Ořech

Povrchová úprava: Tungový olej

Takovou mořskou pannu mohou dobrodruhové potkat u moře a ne vždy bude přívětivá. Tahle umí být i docela ostrá. Velikostí je podobná všem ostatním figurkám. I když tahle má jednu drobnost navíc. Je to totiž nůž.