Galerie

Neznámá

Obrázek Neznámá

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Neznámá

Věk: hodně

Materiál: tělo dub, ruce, nohy, hlava oliva, meč buk, podložka (protože by jinak nestála) akát, jeden tajný magnet aby šla z podložky přece jen oddělat. Jinak je rozpadávací takže si může hlavu strčit místo ruky.

Neznámá, kterou družina možná někdy potkala a nejen kvůli šátku na obličeji. Může to tak být kdokoliv koho družina potkala a nebo také vůbec nikdo. Nebo neznámý nepřítel, který stojí za vším.

Ale jinak je pravda mnohem jednodušší. Figurka byl dárek a tak ji družina vlastně ani nikdy nepotká.

Tedy, ne že bych se chtěl Plže dotknout nebo něco takového, ale má to špatně.

Figurka není Neznámá, jedná se naopak o proslulou lady Ono Seto, ačkoliv je pravdou, že její zahalená tvář by mohla mást. Již od útlého dětství, kdy si hrála v okolí Žabích nor (což byla močálová oblast pod Volí horou) jí byla předpovězena velká budoucnost. Jak velká, to netušil nikdo z těch, kdo na ni dle věštby čekal. Neváhala proto a okamžitě se vyzbrojila nožíkem, který později vešel ve známost jako Žabikuch, a rozhodla se, že navždy zbaví svou domovinu nesnesitelného vřesku žab. Ani proroctví ji však nemohlo připravit na fakt, že žáby byly v té oblasti posvátné a proto byla s hanbou vykázána putovat na daleký sever.

Naštěstí se jí na cestě ujal moudrý učitel Uli To a pod jeho tykadlem, totiž taktovkou z ní vyrostla statná žena. Svůj titul získala poté, co se jí podařilo porazit zlomyslného trpaslíka se zlatou sekyrkou, který hrozil tím, že porazí druhý strom světa, čímž hrozil království Tře Bo v říši středu. Bitva to byla nelítostná a budoucí lady Seto v ní přišla o chodidlo. Protože první strom však pokácel ještě před příchodem hrdiny Ono, obdržela po klání s trpaslíkem alespoň kotouč s letokruhy jedné větve stromu, který od té doby nosila stále s sebou.

Nakonec se však ztratila v neznámu poté, co ji její učitel Uli požádal, aby učinila odvážnou výpravu do nitra rodové hrobky Toů. Proč tam však šla a na co narazila, to dosud zůstává záhadou.