Galerie

Adava Jenor

Obrázek Adava Jenor

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Vida, jiný hráč se také ptal, kolik jí vlastně je, protože mu přišla podle obrázku na 15. Prý nafrněná teenagerka. Tak když to zprůměrujem...no, asi ne. Z doprovodných postav družinky má být nejmladší. Má mít hodně světlou pleť a asi její stínování ne moc dobře vyšlo.


 Uživatel úrovně 8

Plž: Adavě je cca 20 let - za ty vpadlé tváře může být zodpovědný nějaký ten týden nebo dva intenzivního pobíhání po světě ve společnosti bandy barbarů, kteří do všeho strkají nos a sem tam vedou nějakou tu válku (takže nepravidelná strava, nepravidelný spánek, zato pravidelný stres)... Teď má za sebou tři měsíce odpočinku ve městě (dokonce i deicidní hrdinové potřebují občas přestoupit na vyšší úroveň), takže se nejspíš trochu spravila ;-)


 Uživatel úrovně 4

Ach ty barvy..... no asi už dál psát nebudu.

Ale jednu věc si neodpustím. Ze zápisů jsem nabyl dojmu, že Adava je mladá slečna s černými můrami, ale z obrázku hlavně podle tváře mi připadá, že se jedná o postarší paní. Asi si budu muset jít ještě jednou přečíst zápisky abych si ujasnil zda je na mě jen špatně působí obrázek nebo jsem špatně pochopil zápisky.

Plž


 Uživatel úrovně 8

Adava Jenor

Autor: Ascella
Název: Adava Jenor
Technika: pastelky, centropen
Když už tak vyprávím u Co se stalo... tak by to chtělo ilustraci postavy, kolem které se celé dobrodružství točí. Alchymistka Adava Jenor z národa Devari, trošku starší obrázek ji zachycuje v bojové róbě poděděné (a barevně značně upravené) po kněžce Nicoty.

Výborně, obrázek k příběhu. A dokonce i vyčištěný, jak jsem si už tak dlouho přál. :)

Detailům zdar.