Galerie

Drak

Obrázek Drak

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Cool drak, jako bych ho slyšel!


 Uživatel úrovně 0

"vrrr RawRr!"


 Uživatel úrovně 8

Drak

Věk: hodně (36)
Technika: Intarzie, dřeviny vyjmenovat nedovedu neboť čerpám z asi 50 let starých zásob

Dobrodruzi se potkávají s různými pouzdry, truhlami a truhličkami. Tyto předměty ač denní potřeby byly většinou alespoň zdobené. Intarzie je jedna z možných technik zdobení. A tak je tenhle dráček ukázkou toho co se dá na podobných skříňkách nalézt.

Ve skutečnosti je to jen krabička na dlátka a drobnosti, aby se mi všude neváleli. Podobných krabiček mám vícero ale většinou nejsou moc reprezentativní, protože na užitkovou tvorbu pro sebe většinou pro různé jiné výtvory není čas. Pavouci, nohy od postavičky, nebo kus dřeva jen naznačují co vše se v téhle krabičce skrývá za poklady.

Opět zajímavé aranžmá. Opět se musím trochu politovat, že moje znalosti techniky a obecně práce se dřevem jsou značně omezené, ale všeobecně vzato se mi velmi líbí plastické ztvárnění ocasu (i když o plastičnosti jako takové by se dalo polemizovat, v rámci možností je to skutečně vyvedené). Rozesadit po obrázku pavouky byl též dobrý nápad, ačkoliv možná až příliš strhávají mou pozornost od nosného prvku. V každém případě děkujeme za opětovné oživení galerie.