Galerie

Kněžka Mrtvé bohyně

Obrázek Kněžka Mrtvé bohyně

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Na mě působí obrázek jako výborná skica, která má sloužit jako podklad pro tvorby třeba kostýmu, hratelné postavy, nebo ujasnění si charakteru do komiksu. Tedy jako ne úplně hotový vizuál, ale jasně naznačující vzhled a design charakteru do dalšího zpracování. Má takřka perfektní proporce (krom ruky ve které drží hůl. rameno-paže není dobře tvarované), jasně ukazuje jak má vypadat obličej a povaha, ale nekonkretizuje a úplně jasně vidím jaké látky vybírat a jak tepat zbroj i když také není dán úplně finální vzhled.

Takže Asceli doporučím, aby se připojila k projektu Dračí doupě 2 - film, který se má natáčet, pokud se najdou peníze v croufudingu, jako návrhářka kostýmů a ladění charakterů postav. Má na to všechny předpoklady, jak se zda.


 Uživatel úrovně 4

Začínám být asi jako kolovrátek. Ano mám rád perokresby s minimem barvy (většinou) ale druhé co mám rád je pevná linie. Schválně jsem projel asi deset Ascelliných obrázků zpět a zjistil jsem, že už jsem i tohle u Krollů psal.

Krásný obrázek, chyby nevidím (nebo alespoň ne takové, které by mě vadili a to jsem zkoušel najít i ty o kterých psal sccion) ale je hodně s čím srovnávat a tak bohužel tento obrázek nezařadím mezi mnou nejoblíbenější z Ascelliny tvorby. Třeba dinamičnost sukně na kterou upozorňuje Sccion bych si dokázal představit jinak.

V žádném případě to ale neznamená že by byl obrázek špatný nebo, že by kvůli mě měla začít Ascella tvořit jinak, to ne, naopak zkusit se musí všechny možnosti co malba dává. Přeji hodně trpělivosti a nápadů do další tvorby.

Plž


 Uživatel úrovně 0

Asci: Moc se mi líbí, opravdu moc. Nemám co bych víc dodal.


 Uživatel úrovně 8

Kněžka mrtvé bohyně

Technika: perokresba

(Nejen) pro Plže, milovníka černobílosti, další z herních ilustrací. Kněžka jménem Báta-Ró, po té, co byla vytržena z kontaktu s Mrtvou bohyní a stanula tváří v tvář družině odhodlaná použít veškerý zbytek svých sil, aby ji zničila.

Atributy tého bohyně jsou hado-dračí a jejím služebníkem byl i nemrtvý drakohad z obrázku Nemrtví zde v Galerii.

Hej, narážku na Plže a jeho oblibu černobílé jsem si chtěl uzurpovat já! :)

V každém případě lépe a lépe. O nečistotách obrázku se tentokrát zmíním. A protože jsem to právě udělal, přejdu dál, protože i přes stále semtam nějaký ten nedostatek je tohle celkově posunutí někam dál. Nutno říct, že vzorky použité například na sukni se mi zdají zpracované dynamičtěji, než je u tebe zvykem, stejně tak ty prudké tahy na oblečení v pozadí prozrazují oproti ostatním výtvorům snahu o něco nového. Chválihodné. Už jen proto, že postava skutečně vystupuje z černého pláště a vypadá zase o kousek plastičtěji. V souvislosti s tím zmíním, že kroužky na jednom boku jsou ztvárněny lépe než na tom druhém (jedny lépe kopírují tvar těla), takže v tomto směru doporučuji se i na to zaměřit z obou stran.

Celkově vzato, třebaže je vždy co zlepšit, za mě patří ze ztvárnění postav k tomu dosud nejpropracovanějšímu, co nám od tebe došlo.