Galerie

Rebelové

Obrázek Rebelové

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Tak ti jsou opravdu skvělí, úžasná trojka zjevů :)
Technicky bych asi břicháče vpravo posunula kousek blíž dvojici, aby působili partovatěji. Nebo trochu zvedla loket bílému, aby se břicháče dotýkal a nepůsobil, že se od sebe odtahují (byť u podobných zjevů si představuju, že dost smrdí, takže se nějaké odtažitosti nedivím :) )
A prouhaté punčochy nemaj chybu! Přesto však je můj favorit břicháč, ten podmračený výraz, anatomie... No prostě paráda, Omisire.


 Uživatel úrovně 8

Rebelové

29 let
kresba na PC, PC tablet

Rebelové jsou odbojová skupinka, která operuje v temných lesích. Bojují proti šlechtě a modré krvi stylem Robina Hooda, tudíž bohatým berou a chudým dávají. Pořád nabírají, jestli chcete podpořit revoluci.

Jak mrzuté, jak naprosto mrzuté, že na podobných obrázcích už pomalu neumíš nic zkazit. :)

Ani se mi nechce věřit, že tito rebelové jsou na rozdíl od Robina Hooda ve své činnosti až k neuvěření důslední. Vždyť už jen sám fakt, že neváhali své vlastní oblečení rozdat mezi ty z nejpotřebnějších hovoří o jejich morální výši. A to už vůbec nemluvím o jejich výrazech, které nesporně odráží tu nejznačnější míru lidumilství, jakou si umíme představit.

V každém případě gratulace. Máme tu tři charaktery, každý je jiný po všech stránkách, vzájemně se skvěle doplňují a vyvažují. Na podobně živé výtvory je vždy radost pohledět.

Z možných technických výtek snad zabrousím jen k té jediné, totiž že ruka středního rebela mohla být delší, nebo jí mohlo být v oblasti ramen obecně dáno víc prostoru, mít tam i celou dlaň.

Tolik málo ode mě. Pokud příštím obrázkem bude zakrvácený špalek, bude mi vše jasné. ;)