Galerie

Bez komentáře (mega)

Obrázek Bez komentáře (mega)

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Omisir : Taky jsem na tom delal prubezne dva a pul roku... To si pak sednes k pulce takovYho dila, hodinu koukas, kde bys pokracoval v kombinacis kochanim se a nez naberes odvahu pokracovat byt jedinou carkou, ktera by to mohla posrat, protoze uz nepujde zamaskovat... Takze nakonec u toho sedis hodiny tri a dodelas pouhych 5*5 cm.


 Uživatel úrovně 0

Typ obrázku, na který bych neměl nervy ani trpělivost. Nápadité, propracované, lahodí to oku. Obdivuji.


 Uživatel úrovně 5

"Ornamentální orgie", to je věru výstižné označení, Sccione. A líbí se mi, opravdu se mi líbí. Tohle budu zkoumat rozhodně dlouho...


 Uživatel úrovně 0

Sccion: to bychom tu byli velmi dlouho... Muzu rict, ze:

-originalni nazev je Ocular fishy cuckoo, protoze je tam spoustu oci, ryb a celkoveje to divny - tedy do prekladu Ocividna rybi ptakovina. Da se to najit na hornim obliceji i s datumem.
-kreslil jsem podle eroticke fotky me pritelkyne, sebe jsem si pridal az po zjisteni, ze by tam sama vypadala opustene
- na prsou zeny lze najit venovani For best girl ever, dovetek "so far" jsem uz asi vynechal
- vubec vseobecne je tam dost ryb, oci, priser v priserach tvoricich jednotlive casti...
- za Posledni tri mesice, co jsem na tom delal, vzniklo vic jak 60% takze se mi to vetsinou povalovalo nekde na ocich a kdyz uz jsem si rekl, ze budu pokracovat, tak vetsinou bylo pul hodiny zirani, par carek a dalsi zirani, spousta strachu, ze to nekde poseru a mozna se tak i stalo
- zena je vodniho elementu, muz do vetru, takze outline kolem tel by mel odpovidat, tecky jsou para ze spojeni...

No a pak jsou tam ty jednotlivy kousky v kouscich. Rameno jako mesic z tistenych spoju i s rybarem, vlny vlasu i se surfarem, mych oblibenych xiii jako meduza a ryba na dalsim rameni. Spousta oci, glaucus atlintucus, pacman is waka waka, upir, slon, spoustu tam toho je...


 Uživatel úrovně 8

Bez komentáře (mega)

Věk v době tvorby: (2*13)-1 průměrně (listopad 2010 až březen 2013)
Doba: 300 hodin +

Celkově si myslím, že není třeba, abych něco dopisoval, kromě toho, že vzniklo rozsekáním a porcováním náčrtu přítelkyně podle fotky a následné doplnění druhé postavy.

A hned budu oponovat. Ne, že není třeba něco dopisovat. Přesně naopak. Zde je ta možnost něco dopsat. Zde je možné se vyjádřit, co který prvek znamená, odkud pramení, proč tam je.

Dlužno podotknout, že pokud jsem měl u předchozího výjevu nějaké připomínky, tak zde jdou všechny stranou. Je to dílo natolik specifické, že spolkne veškerou kritiku svým uměleckým záměrem. Ano, jsou to ornamentální orgie, ale promyšlené a provedené s takovou detailností, že je velmi snadné se v nich utopit. Navíc tím, že se podařilo zachovat tvary lidského těla opět kvalita díla stoupá. Nemám pochyb, že příznivci Piomova stylu zde vydrží velmi, velmi dlouho. :)