Galerie

Alternativní pravidlová ilustrace

Obrázek Alternativní pravidlová ilustrace

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 4

Chudák inteligentní dobrodruh přišel hned o tři prsty a jak jsou ty sochy vlastně mírumilovné.....

Pokud se ale podívám na styl kreslení tak mi, dle mých osobních preferencí, více sedne tahle kresba než barevné obrázky od stejného autora.

Plž


 Uživatel úrovně 0

Tohle jsem vážně nečekal. Jsem rád, že jsem se prosadil v takové konkurenci. Chtěl bych pděkovat své rodině, svým přátelům, serveru Drd a všem jejich uživatelům. Pokud to bude v mých silách, tak bych chtěl prosadit světový mír. Děkuji.


 Uživatel úrovně 8

Počet účastníků nás vskutku zaskočil. Vím, slíbili jsme, že o vítězi rozhodnou uživatelé serveru, ale když nám krátce před uzávěrkou přišlo mailem tohle dílo, bylo nám oběma jasné, že o vítězi nemůže být pochyb - osud v tomhle zkrátka rozhodl za nás, a my, jakožto prostí smrtelníci, jsme se mu nemohli vzepřít. Děkuji Osimirovi za jeho soutěžní příspěvek, a doufáme, že bude svou tvorbou server obohacovat i nadále ;-)


 Uživatel úrovně 8

Alternativní pravidlová ilustrace - 1. místo

S jistou dávkou zdržení konečně s radostí zveřejňujeme vítěze naší prestižní soutěže. Za prodlevu ve vyhlášení se omlouváme, ale byla způsobena nesmírným množstvím obrázků, které se na našem mailu sešly. Vybrat z něj toho jediného vítěze proto nebyl vůbec lehký úkol, protože konkurence byla neskutečná. Organizátora soutěže proto ještě poprosím o slavnostní slovo k této vzácné příležitosti a vítězi srdečně blahopřeji.