Galerie

PF 2015

Obrázek PF 2015

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 4

A trošku si zakritizujem....

Ascella asi nemá mnoho zkušeností s ohňostroji protože takhle odpalovat rachomejtle téměř z ruky je o krásné popáleniny a podle sklonu buď odstřeluje vedlejší dům nebo je oslava v prvním patře či někde výš ale co tady potom pohledává ten kůň. aparatura asi bude muset být poháněna magicky, protože nic pod ní nehoří.

A nakonec ten nápis PF by byl hezčí kreslený. Že by se ze mě stával takový velký rejpal?

Tak a teď vážně. Obrázek je krásný a na detaily se dá dívat dlouho a hledat další a další motivy. Je to moc krásné přání do dalšího roku.

Plž


 Uživatel úrovně 8

PF 2015

Technika: perokresba

Ať je váš další rok rozmanitý!

PFko ryze drakodoupovské. Můžete najít všech 10 povolání DrD, dvě naše sub-povolání a jedno nové, se třemi svými typickými společníky. Začleněny všechny rasy DrD po aspoň jednom exempláři. Bohužel mne nenapadlo, co jsem dostala později jako hráčský ohlas, aby se oslavy účastnily skutečné postavy našich herních skupin, tak to jsou se dvěma výjimkami prostě pouhé anonymní postavy z DrD.

Dobrá, už teď je mi jasné, že jsem měl do náhledu spíš hodit toho psa u vánočního stromku, ale nakonec je možná lépe, že si toho člověk všimne až později.

Detaily, detaily. To je Hadí portál, to vzadu vpravo? Hmm.. a destilační přístroj na suché martini. A rachejtle. A opilý holub. Spousta a spousta. Děkujeme za přání a i my přejeme mnoho zdaru a pevnou ruku v tomto roce.