Galerie

Parta nO.1

Obrázek Parta nO.1

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Dobrý den

Kdybych byl vedoucím Microsoftu, tento počin bych definitivně dal jako starovací stránku Windows. Nebo to dát jako aktivní obrazovku do Windows 8. Obrázek bych pak rozdělil jako aktivní ikony, takže například kliknutím na kyj by se komprimovaly soubory, čaroděj ten přeci jasně kopíruje (vrána = kopíruje něco načerno), pohlazením opáleného bříška by jste mohli něco vypálit asekera by byla potvrzovací ikonou. Otázkou zůstává, zda by nestálo za to udělat z lebky zvláštní ikonu pro automatický pád systému, protože stejně za nic nestojí a má nulovou hodnotu...... stejně jako celý tento můj příspěvek.

Napsal VEDRO


 Uživatel úrovně 8

Tady jen opravdu škoda té perspektivy, že i když jsou odstupňovaní velikostí, tak stojí přesně vedle sebe. Určitě alespoň postavu dřevorubce by to chtělo přisunout blíž lebce.

Jinak ale bezva, má to styl a hlavně opálení dřevorubce se povedlo. ;)


 Uživatel úrovně 0

Ahoj, chyby předního stínu jsem si vědom. Toho nepoměru jsem si všiml pozdě. Ty ostatní stíny a to pozadí, přiznám se, trošku jsem to odfláknul i to slunce jsem si dost zjednodušil.:-)
Jinak to bílé vzadu u stromů je mlha (opar), zapoměl jsem promáznout tužku u jeskyně aby se strácela..


 Uživatel úrovně 3

Zdravím

Super obrázek. Líbí se mi tam několik věcí. Vezmu to v odrážkách.

Co se mi líbí:
- Výraz lebky. Má přesný výraz typu: "Ale né! Už zas ti tupci."
- Siamská kopretina.
- Slintající obličej. Ta osoba mi připomíná běžného českého hospodského povaleče. Je zajímavé, že vypadá, jakoby se krčil. Nohy u sebe ruky připažené. Hlava k ramenům... Na to že je velký a silný vypadá zbaběle :-).
- Ten vpředu má je další ukázka hospodského povaleče
- Kouzelník z nich vypadá asi nejnormálněji
- Sežehnutý vrabčák.

Co se mi nezdá:
- Postavy všechny stojí na horizontu hlíny. Přičemž velikost postavy uprostřed ukazuje, že je k nám nejblíže. Problém je tam ve stínu. Stín první a druhé postavy končí ve stejné vzdálenosti.
- Slunce. Možná by to chtělo pár linek tužkou.
- Bíla u kmenů stromů

Děkuji za zábavný obrázek. Víc, chcí víc :).


 Uživatel úrovně 8

Pěkné jsou kytičky, odlesk od sekery, slinící huba, kouzelník asi celej :D
Mouchou by byl ten neidentifikovatelný hmyzák, rovné krvavé linky u dolního oka lebky, stín lebky a kamene.

Ale je to fajn! Oproti běžné galerii přijemná a povedená změna. Těším se na další ;)


 Uživatel úrovně 8

Parta nO.1


Ahoj, posílám svůj druhý obrázek upravený na pc. Úprava mi trvala několik hodin. Je to parta začínajících hrdinů, která chce atakovat top ten nejlepších fantasy partiček. Jsou cílevědomí a odhodlaní nechat na dobrodružstvích cokoliv, co je nezabije, ale posílí. Pořád nabírají nové členy, tři roky bez úspěchu. Zleva: celkem chytrý, ale věčně hladový trol Vůbec; na jedno oko slepý, rebelující dřevorubec Tazy a začínající, smůlou prolezlý čaroděj Dým se svou sovou Kájou. Ještě mezi ně patří barbar Krul, který jim tak trochu utekl, on totiž rád zabíjí sólo.


Inu... má to šťávu a náboj. Krásně tu lze rozpoznat pár základních charakterových rysů i určitá parodie na stereotypní psychologicko-mainstreamové profily jednotlivých povolání. Zejména kouzelník se povedl. S tváří Mordecaie ze hry Borderlands kouzlí jako kouzelník z populárního videa Farador :o)

K obrázku se doufám vyjádří ostatní, má své mouchy, ale rozhodně má i své klady. Mě jenom lehce vadí opětovná absence černější kontury a menší komiksovost. Zde by se více hodila. Pro inspiraci se koukni na obrázky uživatele Deeph. Vykreslenou ruku máš... chce to jenom zlepšit techniku :o)

Rozhodně jen tak dál. Galerie potřebuje vtipné obrázky ;-)
any