Galerie

Hobit Zloděj

Obrázek Hobit Zloděj

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Opět stoupa, opět skvělý obrázek. Avšak ty nohy, ne že by byli příliž krátké atd (kdo jí jaksou vlastně dlouhé že?). Mne se spíše nezdá poměr mezi délkou chodidla a výškou psotavy, zkrátka asi by se neudržel.


 Uživatel úrovně 0

Je to nádherná obrázek, nicméně jsem tam našel několik chyb:

- Tak třeba se mi moc nelíbí, že má ten hobit normální rovné vlasy. Přijde mi teďka spíše jako nějaký malý člobrda, místo člověka.
- Pak se mi nelíbí, že má náušnici, nicméně je to tvůj názor, Ale řekl bych, že se k hobitovi příliš náušnice nehodí. No, mi se to nelíbí na ničem, ale když už to tam je..
- Ta přeska je trochu na moc na prostředku. Neodpovídá to tomu, jak má ten hobit natočené tělo.. Mělo by být více k jeho levé ruce, z našeho pohledu zprava.
- Zdálo se mi, že tam není vidět, to, že by měl mít hobit srst i na chodidle zdola, jinak by asi musel používat nějaké sandály. Nemohl by skákat po kamenech a tak.. Tam by měla být vidět nějaká srst..
- Trošku obličej užší na výšku.. Neměl by mít tak výrazné tváře..
- Sice to už zmínil i Worldman, ale trošku delší nohy, nebo kratší ruce..
- Pak si myslím, že hobitova levá noha moc plyně nenavazuje z vesty. Vypadá tam trošku useklá.

Jinak bych chtěl říct, že je to vynikající obrázek a obzvlášť se mi líbí provedení stínu a ohrady. Je to pěkné. I oblečení hobita není špatné..


 Uživatel úrovně 0

přidám ještě pár věcí které mě trochu zaráží:
-první čeho jsem si všiml byla velikost prstů na nohou, oproti velikosti (myslím hlavně co se tloušťky týče) prstů na rukou se mi zdají moc malé.
-pěkně naznačené stíny, světlo jde zprava, trochu mi to nevychází u stínu u dýky, u lemu oblečku mu to jde správně, ale pak by to mělo jít zase zpátky na krku ve zhruba stejném směru jako na kabátku a ten posun na krku se mi zdá malý, krom toho mi tam kousek stínu dýky chybí jakoby se ztratil při tom přechodu...
-dýka dle mého nemá uprostřed takové rozhraní aby tam byl tak výrazný přechod stínu, podle přechodu zde by ta dýka byla skoro čtvercová.
-ucho je celkem malé a jeho sklon mi neodpovídá sklonu obrázku. Taky je hodně vzadu.
-vlasy začínají na hlavě celkem pozdě, především vepředu jde vidět celkem nehezký skok z holé hlavy na vlasy.
-stín za hlavou mi přijde dosti zvláštní, asi je tam nějaká vyvýšenina vzhledem k lomu stínu hlavy, ale jinak to na mě moc vyvýšeně nepůsobí.
-levá ruka se opírá, ale kdyby byla opřená tak svírá předloktí s vrchní rukou menší úhel, v pohledu loktu to tak i vipadá, ale pak to přejde do polohy spíše přidržující se tohoto kusu plotu, celkem by mě zajímalo, co bylo původní záměr.
-zachycení váčku na tom jednom tenkém provázku se mi nezdá moc šťastné.
-ještě co se týče nosu, ten přechod od pravého oka stínováním směrem k nosu je hodně rázný a trochu ten nos působí jako u postavy stojící čelem.
-nohy jsou buď málo dlouhé, nebo ruce moc dlouhé, kdyby ruce spustil tak mu sahají po kolena.
Samozřejmě se jedná (jak zde již je bohatě řečeno) o povedený a pěkný obrázek, tyto opravy jsou drobného nebo spíš až subjektivního rázu.


 Uživatel úrovně 0

Není co řešit. Stoupa má talent


 Uživatel úrovně 0

Moc dlouhý ruce.


 Uživatel úrovně 0

Fajn, ale tú tvár by som neprisúdil hobitovi!


 Uživatel úrovně 0

Dokonalí nic tomu nechybí .


 Uživatel úrovně 0

Perfekní. Za kolik prodáš originál :-)))))))))))))))


 Uživatel úrovně 0

Zase všem děkuju, že se jim to líbí (i když za to vlastně nemůžou:o)) Ne, fakt díky, mam radost dyž mi to tady někdo pochválí:o) Ale možná bych si radši přečet aspoň jednu větu než jedno slovo- chtěl bych vědět v čem dělam chyby...i když teď už sem asi nikdo nic nenapíše, protože to už je starý...dík


 Uživatel úrovně 0

good