Galerie

Pavučina prasklin

Obrázek Pavučina prasklin

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

osobně tomuto druhu moc neholduju. Nemá to pro mě takovej efekt, přide mi to takový rozmazaný.
A jen bych asi dodal že se k obrázku text moc nehodí.


 Uživatel úrovně 8

Tak fajn... k barevnosti:

S termínem: Přebíjet se samozřejmě mají bych nesouhlasil.

Jistá barevná celistvost a sladěnost dodává v 90% obrázkům (tento si odvážím říct tam patří taky) ucelenost, kompaktnost a působí lahodněji pro diváka.

Nechceme z toho udělat moc kolotočářskou reklamu. Zrovna u tohohle dílka si myslím, že ten zatuchlej a tíživej, dunivej jakoby dungeonovskej "feeling" by se dal krásně docílit udržením barevnosti v těch modrofialovejch tónech, které jsou tady k vidění u oblečení postavy a u občasných šlahounů kolem toho zombíka dole. Krev spíše sladit do černa, jinak se držet v odstínech modré a fialové a obrázek vy působil mnohem...
vážněji, důstojněji, temněji - více atmosférickyJe to samozřejmě názor, ale má svoje opodstatnění.


 Uživatel úrovně 8

A já si myslím opak :o)

a taky by to šlo obhájit.


 Uživatel úrovně 8

Houby dogma, selský rozum.


 Uživatel úrovně 8

No to je věc názoru ohledně barev... Nedělal bych z toho dogma Nathy :o)


 Uživatel úrovně 8

Ty barvy jsou naopak perfektní a přebíjet se samozřejmě mají. Vždyť je to exotický a navíc FANTASY skleník. To bys tam, Taranie, chtěla samou zelenou?
A co se techniky týče, tak Ascella jde viditelně nahoru, ty portréty se pomalu, ale jistě zlepšují.
Jestli mi tady něco výrazně vadí, tak je to ten bílý spodek. Mělo to pokračovat až dolů a nápis "Pavučina prasklin" měl být nějak nenásilně a nápaditě vsazen přímo do obrázku, to by bylo mnohem lepší. Takhle to ruší a odsekává kus obrazu pryč.


 Uživatel úrovně 8

Taranie: No jo... ovšem tento server se liší třeba od Aragornu, že jednoslovné kritiky typu: Hustý, to bych nedokázala, to je neuvěřitelný, jak jsi to udělala? 5 hvězdiček bez diskuse.... se tu moc nevyskytujou. Lidi tu píšou co se jim líbí, co se jim nelíbí a bez ostychu. Skoro vždy se najde něco, co by se dalo zlepšit, nebo minimálně udělat zajímavě jinak.

Když jsou pak z toho zdeptaní, rozhodně to ale nevidím jako chybu nás... :D

Ps. To jen tak na okraj... asi jsem odpovídal na něco malinko jiného :D


 Uživatel úrovně 2

To že sem neposílám obrázek jen proto abych dostala kritiku o použitelnosti, ale že se chci třeba jen pochlubit a pak dostanu sodu že už e mi nechce kreslit :-). + že je to i o tom vzít si nějakou inspiraci a obrázek klidně zužitkovat jako tapetu.


 Uživatel úrovně 8

No možná by to fakt chtělo zkusit něco jinýho... na chvilku obrátit plachty... aby se technika vyvětrala :o)

Taranie: Nějak jsem nepochopil, co je jeden z důvodů posílání sem obrázků :o)


 Uživatel úrovně 2

Drahá Ascell, lhala bych kdybych řekla že mně dílo nijak neoslovilo, ale bohužel ne moc pozitivně.

Celá kompozice obrázku působí jaksi zmateně, děsná nekompatibilita barev a jejich množství budí lehce depresivní dojem. Nebudu mluvit o technice a o detailech (obočí onoho muže, vrásky apod..) ale spíše o duchu díla. Opravdu z tvých děl je toto (pro mne) nejošklivější. Dávám přednost jisté soudržnosti barev, nikoli jejich přebíjení se. Nejde ale jen o to psát kritiky a pochvaly, kolikrát čtu kritiky stylu "je to blbost" nebo "nepoužitelné a totálně o ničem". Ale málokdy se dočtu "paráda toto použiji" nebo "jéé tento obrázek si dám jako tapetu" apod. Což mě moc mrzý nebot posílání sem je toto jeden z důvodů. Nejen předat konstruktivní či pozitivní feedback.
Chci podoknout že se mi tvá díla líbí a jsi pro mně múzou a inspirací. Děkuji Ascell