Galerie

Rezavý hřeb

Obrázek Rezavý hřeb

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Skvělý.
Celý zase supr až na ty portréty. A na jejich nosy:) Stejně jak u toho předchozího.


 Uživatel úrovně 5

Dormon: už druhý tip na reálnou osobnost, první byl nějaký polský spisovatel. Tož jsem zagooglila fotky a u obou jistá podobnost je...knír a tak :) Hejtman Rachvajen by se divil...

Anarion: Poučila jsem se, je to malováno jako celek a tak to také zůstane. Hráči dostanou kopii. Hřebíky...aby odpovídaly ději,musely by být v kůži, lidské resp. trpasličí a to mi přišlo trochu brutální. Ale podklad to chtělo, uznávám.


 Uživatel úrovně 3

Napíšu jen obsah první myšlenky, která se mi objevila v hlavě, když jsem spatřil miniaturu obrázku. „Vždyť to je Karel Kryl!“


 Uživatel úrovně 5

Děj jsem tipoval trošičku jinak, ale i ze čtyř obrázku jsem se docela trefil, což vypovídá o jasné čitelnosti těchto čtyř obrázků a tedy vysoké kvalitě sdělení co obrázek má říct. Dormonův obrázek, který je hned po tobě má sice vizuálně lepší styl, ale co tím autor chtěl říct? netuším...


 Uživatel úrovně 8

Rezavý hřeb


Technika: Vodovky, pastelky, centropenyDalší z „expovníků“, tentokráte pro hru pod mým PJováním. Vyobrazení jednotlivých stran sporu, všichni si brousili zuby na zmrzačenou duchovní podstatu jedné trpasličí „světice“, každý ji chtěl využít k jiným účelům, všichni prahli po válce. A družina mezi tím, nikoli jako tupí žoldnéři jedné ze stran, jak by valná většina hráčů k problému přistoupila, ale jako další nezávislá figura na šachovnici, pro svou malou moc oparně kličkující mezi spory mocných.


Trpasličí mudrc a jemu podřízené trpasličí jednotky. Lidský vojenský theurg využívající sice armádu, ale hrající sám za sebe. Barbarské „božstvo“ Fénix ve své dvojí podobě. Vznešená lidská čarodějka, která najala konkurenční družinu (poté, co na její nabídku hráčská nekývla a vydala se pátrat na vlastní pěst).


Přestože šlo o nejnáročnější dobrodružství v historii družiny jak po stránce řešící, vyjednávací, rozmýšlecí, tak i bitevní, mohu rozdat kopii všem pěti postavám. Ano, poučila jsem se, kopii, originál nestříhat :-)Opět skvělá práce. Snad jem kromě hřebíků, které se malinko ztrácí a bez názvu obrázku by možná i zmátli diváka (možná by to pod ně chtělo stín a podložku, nebo je nechat zabouchaný v nějakém prkně/trámu), je to opět expovník, který je radost převzít.

Opravdu nemám co na to říct :o) Ovšem když jsem si představil že by jsem tohle měl dostat já, snad by jsem si tu kopii ani nestříhal na kartičky, ale nechal vcelku :o)

Bravissimo

any