Galerie

Lilith

Obrázek Lilith

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Hrozně moc pěkné. Vážně už nemůžu napsat ani jedno písmeno navíc. Nedostává se mi slov ani písmen.


 Uživatel úrovně 0

Mně se hrozně líbí celkově její nohy, od stehen až po kotníky. Taky mě oslovily ty stromy vzadu, jak jsou neurčité a jaké mají tvary - je to opravdu pěkné pozadí, takové pastelové a hrozivé. A samozřejmě musím souhlasit s Dormonovými prasklinami :)


 Uživatel úrovně 0

Děkuju za kritiky, strašně jste mě potěšili, nečekala jsem tak pozitivní ohlasy.

Tohle je Lilith - první žena Adamova, první vyhnaná z Ráje, Satanova milenka. Ten nápad udělat právě jí jsem dostala, když jsem si poslechla song z nového alba Cradle of Filth - Lilith Immaculate. Text písně s obrázkem moc nesouvisí, šlo mi o tu úžasnou mrazivou atmosféru, která z hudby čiší. A proto jsem to taky ve photoshopu hodila do té tmavě modré, aby vznikl jakýsi soumračný efekt.


 Uživatel úrovně 3

Tak ne, takto je to lepší.


 Uživatel úrovně 3

Hmm teď mě napadá, že kdyby jí zářili oči tak by to bylo úplně dokonalé. Možná to zkusím udělat.


 Uživatel úrovně 8

Podobně jako Skewer jsem si zpočátku také myslel, kdovíjak není hubená, ale po bližším zkoumání člověk zjistí, že má naopak poměrně plné tvary a mírně kulatá záda ... hm, zdání klame :)


 Uživatel úrovně 8

Šarlat je prostě hustá. Má to správnou atmosféru i barvy, je to propracované, detailní. Líbí se mi kompozice, jenom mi přijde škoda toho prostoru vlevo dole. A ze všeho nejvíc oceňuju stylizaci anatomie - ta je zupa dupa. :-)


 Uživatel úrovně 8

Tak aby bylo poznat že jsem na obrázek koukal (viz rubrika Galerie), líbí se mi to, ale chci si nejdřív urovnat myšlenky z dojmu tohohle obrázku a najít si správnou dobu a náladu na napsání kritiky. Proto se zatím straním a za pár dní si přečtu to pod sebou a napíšu svůj názor.

Ps. Zatím ale pocit dobrý.


 Uživatel úrovně 3

Mě se hodně líbí prasklinky.


 Uživatel úrovně 0

Paráda, fakt skvělý! Přesně jako ilustrace nějaký upírský povídky.

Líbí se mi ten odstín fialový a jeho čirá jednobarevnost. A líbí se mi perspektiva a trojrozměrnost.

A až teď po přečtení popisu jsem zjistil, že máme vidět tvář démonky. Myslel jsem, že je z profilu a jsou to její vlasy (asi jsem nepozorný) :).