Galerie

Nohouš

Obrázek Nohouš

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Úplně jako ze Silent Hill! Je k sežrání.


 Uživatel úrovně 0

Díky, díky.

smycma: výčnělek?...nechám na tvojí fantazii;)

NW: S tou perspektivou je to blbý...když se snažíš o nějakou dynamickou perspektivu, je ti jasný, že to musí bejt brutálně disproporční a nějakou část hrozně zvětšit, zatimco ostatní uplně potlačíš...jenomže když to začneš kreslit, máš v sobě takovej přirozenej blok, kterej tě nutí dělat věci menší, než by správně měly bejt. A to je fakt debilní. Nejvíc je to poznat při kresbě figury...mozek nikomu nezkušenýmu prostě nedovolí udělat chodidlo metr na šířku aby pak hlava měla velikost pětikoruny...i když by to tak mělo bejt správně. A je to přesně muj případ no:) Ta dlaň by správně měla bejt + - 2x širší...vim o tom...ale udělal to tak, je věc jiná;)
A sem rád, že se ti líbilo to kecání kolem.

Taranie: K tomu bestiáři. Na psaní já moc nejsem hele;) Jestli máš zájem, Nohouš je tvuj...nebo kohokoliv jinýho, komu líbí, chtěl by ho zpracovat a tohle použít jako ilustraci. Já jsem rozhodně pro.


 Uživatel úrovně 0

V něčem mi připomíná Gluma, nezdá se vám?
Už to mám, v póze! :-)


 Uživatel úrovně 5

Pěkné a inovatví.

Více slov snad ani není třeba.


 Uživatel úrovně 2

Jů ta příšerka je obdařená:-).
Musím pochválit krásný smysl pro detail synchronizace barev a v neposlední řadě pózu oné příšerky.
Ze začátku jsem si myslela že je to něco jako spiderman ale více podobný pavouku.
Pak jsem si spočítala ťapky a do pavouka mi 2 chyběly:-D.
K obrázku nemám již co říci želbohu(vše již řečeno bylo). Ale musím říci že by jsi mohl svého nahouše dát jako novou nestvůrku do bestiáře. Určitě by při hrách byla použita nejedním PJ kdyby jsi zapracoval na schopnostech výskytu...(a to ty umíš) tak by dílko nemělo chybu. Mnoho obrázků zde si při hraní nedokáži představit že bych je použila ale tohle je bomba.
Zkus o tom uvažovat. Klidně bych ti s tím ráda pomohla.

Dojem z obrázku 5*


 Uživatel úrovně 1

Hihi.

Technika je výborná, barvy, žíly, detaily, stíny, plasticita, prostě klasická pecka jako vždycky. Stoupa umí.

Ale nelíbí se mi póza. Ne že by byla vyloženě špatná, ale je divná. Přijde mi to už hodně "na efekt". Ta ruka dopředu je už příliš vysunutá, působí to jako kýč, jako děsné klišé. Krom toho je podle mě špatně, protože na to, jak moc je vysunutá dopředu, se příliš málo rozšiřuje a tak to nevypadá prostorově tak, že ji má nataženou dopředu, nýbrž tak, že je dvakrát delší než ta vlevo.

Souhlas taky s tím, že hlava je dost podivná.

Ten "výčnělek" je nenápadný, až je to vtipný. Přesný opak té klišoidně vystrčené ruky. A srovnání velikosti s člověkem je podle mě dobrý doplněk, k "akademicky ilustračnímu odbornému obrázku tvora" se to vyloženě hodí.

Mě ale spíš fascinoval ten příběh a to kecání kolem. Docela hezký nápad, myslím, že se Stoupovou prací tam byli spokojeni.

Ale přesto, největší klad toho obrázku není obsažen přímo v něm, nýbrž v tom videu o tvorbě. To je bomba a bylo by super, kdyby se to u podobných obrázků objevovalo častěji (i od jiných autorů).


 Uživatel úrovně 0

Lol. Nic jiného k tomu nemám.
PS.: nejlepší je asi to, co mu tam tak visí...


 Uživatel úrovně 0

Zvláštní obrázek, dobře prpracovaný i ta hlava se mi líbí, jen si nesjem zcela jist co je to za výčnělek (z tohoto pohledu mezi pravou rukou a pravou přední nohou) jedna možnost mě napadla ale vzhledem k celkové velikosti obludky je to trochu malé:-).
Hodnotím 5* fakt líbivé.


 Uživatel úrovně 8

Stoupa: Už to nemůžu přepsat... jedině že si zkopírujete svoje kritiky do pošty, potom označím celou svojí kritiku, zkopčím jí, doplním video a vložím, následně příjdete vy a okud možno ve stejném pořadí kritiku zase vložíte.

Dost složité... možná jenom stačí když se o tom takto zmíníš :o)
Ps.
Jo... jinak hodně podobnou pózu jsem viděl na plakát hororu: The Unborn (Nenarození)... béčkovej horor, už je dávno na netu, teď běží v kině, ale jeden sinior takhle pózoval... tedy měl jenom 2 nohy :D


 Uživatel úrovně 0

Anarione mohl bych tě poprosit o edit tohohle linku http://plumm.cz/2009/05/klauzury-uud-209-zvire/ do "z autorova emailu"?:) Je tam nějaký kecání a detail ruky a nohy.

Díky za kritiku. Hlava je špatná celá a nejsem s ní spokojenej vůbec. Bohužel, namalováno a vytisknuto, nenechal jsem to uležet no.

Skewer: jo, teď když jsem koukal, kolik to video má, zjistil jsem, že neni celý, ale neva:) Ten 5ti hodinovej záznam má 6,48GB:) Snímal jsem to myslim jenom na 2 fps