Galerie

(Démon) Děravec

Obrázek (Démon) Děravec

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Vypadá jako Yetti.

-Povedl se ti moc. Nemám co vytknout, snad jen pochválit milý výraz v obličeji.
Pokud to ovšem měla být obluda - jako že podle názvu měla, tak tak nevypadá. myslím, že kdyby to byl opravdu démon, neměl by takový mile připitomělý výraz ;-)
-oči jsou pěkné


 Uživatel úrovně 1

Šáša: Nejsi první a musím přiznat, že je dost možné, že jsem se (třebas podvědomě) inspiroval, protože jsem v té době zrovna Bleach zkoušel. Záměr v tom nebyl, ale spletité jsou cesty podvědomí. :-)


 Uživatel úrovně 0

proč mi to připomíná hollow?


 Uživatel úrovně 0

Jů, chlupatej pokemon! (Nic jiného mě fakt nenapadá XD)


 Uživatel úrovně 8

Mě teda moc roztomile nepřipadá... očima směřuje na jedno místo, nejspíše kořist; otevřenou hubou evokuje hrozbu, zastrašování; rohy, drápy a celkově tělo k tomu ještě přidává... přikrčený postoj, možnost rychlého výpadu; roztažené ruce - zvětšování těla, "jsem větší než jsem!" ... a k tomu prapodivná díra, která strhává pozornost od všeho nebezpečného.


 Uživatel úrovně 0

Dle mě úsměvná nestvůrka. Nejsem žádný znalec, ale nevím, kam jinam tuhle poloveselou nestvůrku (jeko démon mi tedy vůbec nepřipadá) zařadit snad jen použít do nějaké pohádkové knížky jako malou vedlejší větev příběhu, kde by družinka našla k nížku s takovýmto obrázkem v neznámém jazyce a snažila se vykoumat o co se jedná. :)


 Uživatel úrovně 0

Teda můj tříletý bratr teď řekl, že je to skřet :D

Emiel: Třeba má v ramenou schovaný náhradní ruce ;)


 Uživatel úrovně 4

K těm pokémonům: napadnul mě Gengar, takový ten třetí stupeň Ghastlyho, fialového smrada.
Pak ještě jeden dinnosaro-drakoidní nelétavý, jméno si nevybavím. Ale na toho je málo robustní.
Jinak kresba není špatná, akorát mi pořád připadá, jako by toho démona zezadu někdo držel za ramena:-) (prsty položené na přední části ramen).


 Uživatel úrovně 0

Za zmínku bych jmenoval povedenou hlavu, takový roztomilý rohatý démon nedémon ;-) . Docela mi to připomíná jednoho pokémona (název neznám).

Být mě bych to ještě rozladil v kompi, retušovat a doplnit směsice barev do pozadí.


 Uživatel úrovně 1

smycma: Už vím, hrál tam i Willis, že jo? :-) Ten film se mi docela líbil. Ale tam je oproti obrázku hlavní rozdíl v tom, že tahle díra je zamýšlená a kreslená tak, aby tam byla přirozeně. Tenhle démon má díru prostě v konceptu. Není to zranění či podobně. Ale dobrý postřeh, dík za srovnání. :-)))