Galerie

Před bouří

Obrázek Před bouří

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

hmm...Ascela mě baví tou barevností - konečně se toho někdo nebojí

opět se povedlo naznačit nějáký ten děj...a fantazie se dá zapojit :) a ta atmosféra -opravdu vinikající
a také se od minulého obrázku hodně zlepšilo zpracování obličeje
jenom ten meč vojáka v popředí je moc krátký...stejně tak jeho ruka, ale tzo je tak vše:-D

-výborně Ascelo, jen tak dál (5*)


 Uživatel úrovně 8

Před bouří


Z autorova e-mailu
Autor: Ascella
Název: Před bouří
Technika: Kombinovaná (akvarel + perokresba)
Gardisté města Zvest pod vedením postaršího šermíře z ciziny vyrazili do bitvy. Ve vyprahlých horách obklopujících město se schyluje k bouři.


A tady opět smekám Ascello. V poslední době jsi snad jediná **popřípadě mě opravte** kdo se odváží sem narukovat s akvarelem, temperou... a projde mu to. Vcelku jsem si tvá dílka odlíbil. Když se na ně v tvých statistikách koukám, každý má svou duši, je něčím vyjímečný, něčím ojedinělý a ve zdejší Galerii i dost vyniká. Není tomu jinak i u této bouře.

Předem chválím za úchvatnou kompozici. Jen tak jsem se zde s tím tady nesetkal. Hlavní postava ve zlatém řezu... na druhé straně v zrcadlovém poměru druhá vedlejší. Čepel meče půlí obraz ve dvou diagonálách, rovnoběžně s terénem. Ponurá bouřková mračna dávají obrázku strašnou hloubku a něco hmatatelného... úplně si to napětí ve vzduchu krájet i před monitorem. Skvělá tvář... tohohle chlápka už jsem v reálu někde viděl .) I barevně se mi to zdá excelentní a snad jen větší stín na spodní straně pláště hlavní postavy a nechal by jsem to být.

Tento obrázek mě velmi zaujal, oslovil, má výbornou atmosféru, je zvládnutý takovou formou, která je mi blízká. Detaily zde nejsou potřeba a přitom se zde nějaké vyskytnou... kterí pomůžou. Tmavost obrázku dodává scéně na hloubce, barevnost vše podporuje... barevnost která je barevně sladěná.

Smekám Ascello, určitě se budu moc těšit na další výtvor, který sem pošleš

s Úctou
anarion

Ps. Tváře... ty tváře jsou skvěle dobové... kdybych chtěl obsazovat herce na film, vemu toho prvního z fleku :D