Galerie

Kachle

Obrázek Kachle

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

koukam na tech spodnich sest kachlicek, a napada me jestl ibys nechtel udelat nejaky obrazek co by z vice kachlicek udelal jeden obrazek dohromady. mohlo by to vypadat fajn, tohle je moc pekne a cize u me mas plny pocet


 Uživatel úrovně 0

Tyhle kachle mě baví :D Stoupo, nech to dělat sériově ať se dostane i na ostatní

Dal bych si to kolem vany. A když by někdo přišel a chtěl mi tam vlízt, musel by se psychicky vypořádat s těma chapadlama :D

Má to atmosféru a styl, chválím.

A vůbec...

... prostě kachle :D


 Uživatel úrovně 0

stepannm: k tomu krátkýmu chapadlu - to se ti zdá, koukni uplně dolů doprava jak jsou všechny tři vedle sebe, tam vidíš, že to chapadlo dost vystupuje.

jinak dík;)


 Uživatel úrovně 0

Neodolám tomu, koukám na to druhý nebo třetí den, teď nevím, takže asi po patnácté. Mno ... a jak na to pořád tak koukám, sebral jsem odvahu se k tomu taky trochu vyjádřit.
Prostě si nemůžu pomoct, ale na první kachli to chapadlo vypadá jako ohromný pyj :D
Jinak tomu nejsem schopen vytknout vůbec nic, všechno krásně ladí, barvy harmonicky improvizují v A moll. A vlastně! No povedlo se mi najít aspoň jednu věc, co by vytknout třeba šla! 3. kachle, to krátké zatočené chapadélko shora uprostřed, se na chvíli trošku ztrácí v tom nejtlustším. Jenže tohle může být úplně klidně jen úhlem focení, takže asi nic.
Fascinuje mě věrohodnost vody, že se to odehrává pod ní, vyjádřeno tak jednoduše a přesně, až je to děsivé. A zároveň vyjádření celého ohromného příběhu na třech komixových políčkách.

Klaním se náročné práci :)


 Uživatel úrovně 0

Dobře:) omlouvám se že jsem vstoupil do diskuze odborníkům...:-D


 Uživatel úrovně 8

Ortis: Obrázek tvoří celkovou kompozici, tedy i pozadí se stává terčem diskuse, pokud máš nějaké připomínky. Rozhodnutí že pozadí není zde třeba řešit... neberu. Ale já osobně už o pozadí mluvit nemusím :) Co jsem chtěl říci, řekl jsem.


 Uživatel úrovně 0

moc pěkný kachle..hlavně ten první...moc se mi líběj ty vlny a moře celkově...

jo a mohli by jste pls přestat mluvit o tom papíru? mysil jsme že se diskutuje o těch kachlích


 Uživatel úrovně 0

Myslim prostě, že řešíte blbost:) - Nic ve zlym.


 Uživatel úrovně 8

anarion: hádku jsem myslel v tom smyslu, že ste nejdřív nevěděli, co ten druhej myslí, a pak to opakovali jinym způsobem : )
samozřejmě myslím vzít tenhle obrázek, malování a gumu... bohatě stačí : )


 Uživatel úrovně 8

Hamster: Nejde o hádku, papír nevybělíš, musíš sednout za pc a hrát si programama a pak máš tolik možností, že se vždycky najde někdo, kdo řekne: Jo, je to fajn, ale co kdyby... tohle není hádka, je to názor. Ale už radši končím, ať si Stoupa nemyslí že po něm třeba chceme změnu :)