Galerie

Před a po

Obrázek Před a po

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 5

Ten "rohatej" mi taky přijde lepší. Krom toho, že z něj jde mnohem víc energie, je taky originálnější. Takových obrázků jako je tenhle je mnohem víc než těch, co jsou podobné tomu ďáblíkovi.
Myslím, že u Před a po je ze všeho nejdůležitější ten samotný proces tvoření, který Stoupovi přinesl spoustu dalších nápadů. Budu se těšit, až nějaký zrealizuje a pošle.

Veselé Vánoce všem. Je čas úsměvů.


 Uživatel úrovně 0

vidiš, já třeba myslim, že ten rohatej je lepší;)
ale dík


 Uživatel úrovně 8

Tak, chvilku jsem chtěl s mojí kritikou sečkat, než se všichni vyjádří :)

Jelikož je u mě už dlouho dobrým zvykem napsat alespoň něco ke každému obrázku, zde jsem mírně zaskočen Salmarovou velmi dobrou kritikou. Nejenom že vše vkusně napsal, ale i zde je jeho myšlenka velmi dobře podaná a prodaná. Svědčí o tom i Stoupova reakce. Jeho kritiky si vážím a zde jí uvádím jako příkladnou :)

Co napsat víc? I mě tento výtvor oslovil. Jak zde již Salmar napsal, obrázek dostává nový rozměr právě spojením těchto dvou prvků. Já osobně to vítám, neb je právě tento prvek v Galerii originální. Proč jsem možná Stoupu dal také jeho soutěžní dílko na druhou příčku byl fakt, že se mi zdálo na jeho poměry slabší. Zde se mi fakt potvrdil a pouze by jsem zvýraznil slova nejmenovaného uživatele na jedno z tvých posledních děl (pokud se v tom najdete, písněte). Napsal že se mu nejvíce líbí tvé první a poslední dílka. Já musím uznat že pár věcí v tužce máš opravdu excelentní a pak tvé krajinky a scenérie jsou pro mě též dechberoucí. Osobně je tento výtvor kouzelný také v tom, jak krásně vynikne i na tak malém formátu, jako je obrazovka monitoru, neb běřím že ve větší ploše by toto bylo zase někde jinde.

Onen pomyslný krok, který Stoupa zvolil právě zde, touto dvojitou kompozicí, dělá jeho dílko živější, přístupnější a plastičtější. Což se u obrázků v této Galerii, dá říci pouze o pár. Zde smekám. Nic mi ve scenérii nevadí. Hledám stejné body, rozdíly, barvy, přostřědí... vplouvám do krajiny a užívám si. Osobně si myslím že tímto jsi nasadil laťku docela dost vysoko Stoupo*smích*

Přeji pevnou ruku a hodně času na vzniklé nápady, neb v Tobě vidím docela slušný potenciál. A tobě praxe ve zdejších kruzích rozodně nechybí :)

s úctou
anarion


 Uživatel úrovně 0

Lord John...otevřeš si svojí fotku uschlý trávy a ničíš jí, čmářeš po ní, kopíruješ, obracíš, zase čmářeš, deformuješ, vybarvuješ, čmářeš všema možnejma i nemožnejma brushema...až je dostatečně zničená a máš dostatečně členitou plochu, začneš upřesňovat nějaký tvary, který ti tam vznikly a zaujaly tě. Upřesňuješ a upřesňuješ a ve chvíli, kdy ti to začně něco připomínat si řekneš, že zrovna tohle si z toho celou dobu chtěl udělat;) A pak to doděláš (mezitim dostaneš nápady na hafo dalších obrázků, páč upřesňování těch tvarů je inspirativní jak sviňa), uložíš a pošleš na doupě:)


 Uživatel úrovně 1

Tohle je učiněný masterpiece.

Stoupovi stejně houby poradím, takže ho jen pochválím.


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: Mohl bys prosím objasnit výrobní techniku? Moc by mě zajímalo, jak se podobná věc tvoří. Můžeš klidně i poštou.


 Uživatel úrovně 0

Hamster: jj, znam. Co na něj říkam, tak prostě špičkovej ilustrátor. Udělal asi milion konceptů různejch lokací a ani tak moc se nevykrádá a neopakuje, což teda vůbec nechápu, kam an to furt chodí. Jednu půlku mozku má na životní funkce a druhou půlku na nápady, jinak nevim. Akorát teda na těch jeho věcěch je občas dost vidět jak sou dělaný v časovym presu a nedaj se s některýma ostatníma srovnat. Jakože tomu nevěnoval tolik času, kolik by to potřebovalo a kolik by si on sám určitě přál:) Úděl ilustrátora...
A jinak teda...já se radši dívam na obrázky, kde je nějakej život. Jeho tvorba neni uplně vono, páč von kreslí hlavně ty mrtvý lokace, takže do mejch oblíbenejch autorů určitě nepatří:)


 Uživatel úrovně 8

Shadowmage: tak teď si trefil do uspaného místečka z dětství, John Avon je mastr : ))) Stoupo, znáš ho? Co na něj říkáš? : )))

jinak ještě mě napadla další interpretace (krom tý dole před krása, nahoře po oheň) - prohodit před a po, tedy před hoří les, po ho druidové uzdraví : )


 Uživatel úrovně 4

Paráda. mohl by si od hodiny ilustrovat landy na Magic kartách. Takový John Avon by z tebe jistě měl radost. Fakt pěkný...


 Uživatel úrovně 0

plameny, hm...vidiš, to mě nenapadlo. Ale proč ne, může bejt:)