Galerie

2. místo Stoupa

Obrázek 2. místo Stoupa

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

jednoznačně první místo (toho prvního jsem ještě neviděla :) nádhera. Myslím - technika ala hřeben, ne?


 Uživatel úrovně 0

1. místo na 100% tenhle Stoupa má talent jak cip :-D


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: jak to, že jsem u tebe tohle nikdy neviděl :D


 Uživatel úrovně 0

U mňa je to jasne na prvé miesto....


 Uživatel úrovně 0

Díky

Tfoft: linka je sklad papíru
anarion: tak já samozřejmě nemyslel punk jako muziku;)


 Uživatel úrovně 8

Informace o soutěži

A brány všech třinácti pekel se otevřely...

Akce potrvá od 10. Října, do 30. listopadu. Po tu dobu přijímáme obrázky určené k soutěži.
Každý uživatel, smí poslat libovolný počet děl, které chce do soutěže přihlásit. Avšak pouze na zvolená témata anketou, tedy: Démony, Ďábly, nebo Nemrtvé.

V hlavičce e-mailu se autor musí zmínit že toto dílko se účastní soutěže s názvem: A brány všech třinácti pekel se otevřely... Je to kontrola pro nás.
Společné autorství nevylučujeme, avšak obrázek bude uveřejněn jako dílo více autorů a nebude tedy náležet nikomu.
Tři vítězné obrázky uveřejníme v jedné slavnostní sérii, Obrázek bude uveden pod svým jménem společně s pořadím, na kolikátém místě se obrázek umístil.
Ostatní obrázky co nevyhráli, budou nadále uveřejňovány po soutěži, jako běžné obrázky mimo soutěž.
Na nástěnce stolu bude sekce o soutěži a aktuálním stavu přihlášených obrázků.

Výherce čekají reputační odměny aj.Zbytek je v Moudré Sově :)


 Uživatel úrovně 0

Prohlížel jsem si všechny obrázky soutěže včetně pěkného plagátu, u všech sem si říkal hezký, ale u tohodle jsem si řeklo JO! Ono by bylo divný, kdyby byly všechny obrázky v galerii umělecky volnější řekněme, ale takhle jednou za čas je to fakt pecka. Zajímalo by mě jak to vypadá v reálu v reálné velikosti.


 Uživatel úrovně 0

Musím souhlasit s Nathakou, má to duši, má to zvuk. Jen je pro mě škoda té linky, ať už za ni muže cokoliv.

Smekám klobouk Stoupo.

Tfoft


 Uživatel úrovně 1

Pro mě je špica soutěže tohle dílo. Je to naprosto brutální, úchvatné. Barvy a technika jsou ohromující. Prostě nemám, co bych vytknul.
Jenom netuším, proč je abstrakce vůči realistické kresbě/malbě shazována. Jde přece o dojem z díla a o to, jak se nám líbí, a ne způsob, jakým bylo tvořeno.

Tohle je můj soukromý vítěz soutěže.


 Uživatel úrovně 8

A brány všech třinácti pekel se otevřely-2.MístoNázev obrázku: A brány všech třinácti pekel se otevřely...

Z autorova e-mailu
nick: Stoupa
věk: 21
technika: baličák 100x70cm, uhel....v kompu křivky v PS
komentář: Je v tom agrese, je v tom špína a je v tom punk...A taky je v tom rohatej se svym synátorem.


Musím se přiznat, že od Stoupy by jsem čekal už něco víc. Naštěstí už jeho tak zdejší laťka posunuje i tento výtvor stále mezi zdejší skvosty, ale zde se pustil do takového abstrakismu, který mi právě v zadání soutěže, lehce mrzí *i když to byla jedna z možností*

Když se ohlédnu na kritiku, co jsem psal k Tfoft a co by jsem řekl zde: Co se týče atmosféry, je toto o laťku úplně někde jinde. Tedy né že by to na Stoupu bylo geniální, ale stále mi z tohoto ona démonická atmoféra, ta nocturnová nálada dýchá více, než u Tfoft. Též chválím dobře sladěné barvy, které působí příjemně a nebijí se. Ony ornamenty okolo ústřední dvojice *kterého též může někdo chvilku marně hledat*, jsou dosti působivé. Já v tom vidím pařáty, vztahující se k luciferovy lačně do náruče. Něbo agresivně? Může to být ale i kouř, nebohé duše mrtvých, duchové, kouzla čáry? :) Tohle uvažování je docela fajn, ale nesmí se to s ním přehnat. Žel se mi zdá že na Stoupu, zde ukázal zase moc málo.
Ano, celková myšlenka díla je povzbuvidá a určitě originální. Ta se musí Stoupovy nechat. Ani výsledný efekt není špatný, ale dle mého tomuto do prvnímo místa něco chybí.
Vypadá to jako chtěl zapůsobit spíše na city a když přihlédnu na jeho slova, má pravdu. Je v tom agrese, špína.... punk? Nevím *smích*. Musím uznat že pokud si Stoupa předsevzal toto, povedlo se mu to. Já to v tom vidím, já to v tom slyším... ale bude to asi metal :) Avšak nevím jestli mi dá za pravdu, agrese a špína je prima kombinace, dle mého ale kombinace na 2 místo. To jsi si zasloužil bez debat Stoupo. Osobně mě toto potěšilo více, ačkoliv by jsem si toto dílko klidně uměl představit jako né zrovna tvůj poslední výkřik :) Gratuluji k dojmu, který jsi si obhájil, gratuluji ke druhému místu, které jsi získal a tím i 3 body systémové reputace a konečně gratuluji k originální špinavé perle, kterou jsi nám zde „načmáral“. Určitě si toto najde své příznivce, ohledně jako skoro každé tvé dílko! :D
s úctou
anarion