Galerie

Glejt pro Tfoft

Obrázek Glejt pro Tfoft

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 8

Salmar: To je kus brnění, takový fantasy- návlek na ruku :)

Nápis mi osobně nevadí, což ale neznamená že s vašimy slovy nesouhlasím. Pravdou jest že nápis je dosti kontrastní oproti zbytku a nepopírám že starší patina by mu nemusela vůbec uškodit :)

Hleny asi působí trošku divně :)
To je to.... jelikož Petr Bér dělal tuto práci zdarma *tímto mu děkuji* nemohl si dovolit na ní pracovat týden *což mi e-mailem psal* Spojit tyto dva celky dohromady chce docela umu a práce by se nadále musela platit. Klidně umístím do Obrazárny třeba tmavý scan onoho démona, který se vyjímá lépe, avšak ze všech mých došlích variant, právě tato se mi zdá nejlepší :)

Ps. Do Obrazárny, vlákna: Studie, jsem umístil dva scany, které tomuto výtvoru předcházely :) Můžete se kouknout:)


 Uživatel úrovně 0

Je to moc pěkné, ale když už je to glejt, mohlo by na něm být také napsáno, za co je to glejt a kdy ho tfoft získala. Takhle je to totiž - jé, našel sem v šuplíku pod hromadou papírů nějaký starý obrázek. Jé, on to je nějaký glejt. Ale co je to vlasntě zač?

Ale jinak potvora moc hezká :). (ne tfoft :D)


 Uživatel úrovně 3

Protože se asi nesluší kritizovat takovýto glejt jako klasické galerijní dílo, udělám to jenom velice krátce a v bodech pouze vzhledem k tomu, že se anarion rozhodl poslat ho přímo do rubriky.

# Jméno vítězky Tfoft mělo být lépe napsáno. Rysy jsou moc tvrdé a jasné vzhledem k ostatnímu, ručně psanému textu. Kdyby anarion zvolil photoschop místo corellu 11 a dal si i s touto částí přípravy více práce, bylo by to mnohem lepší.

# Nedokážu uhádnout, co znamená ta tmavá část ve znaku vypadajícím jak velké "P" na pravém pařátu

# Červené kapky na obličeji vypadají více než cokoli jiného jako hleny. Nemohu si pomoci, ale mám pocit, jako by mi někdo plivl na počítač (snad tím anarionovu jinak dobrou práci neurazím).

Jinak glejt to je až na výše zmíněné body opravdu pěkný. Je vidět, že si anarion na soutěži dal opravdu záležet podle svého nejlepšího svědomí a možností. Gratuluji vám oběma, anarionovi za dobře odvedenou práci ve svých možnostech a Tfoft za vítězství.


 Uživatel úrovně 8

Glejt pro Tfoft
Z autorova e-mailu

nick: anarion
věk při tvoření obrázku: 18 let
doba trvání obrázku: v průběhu asi jednoho týdne, pár hodin deně. Dost a dost práce a času
velikost obrázku: skoro A3
Technika: Kresba tužkou, jemné detaily vytažené pentilkou (jak už je u mě zvykem, kolikrát broušenou na brusném kameni). Pár míst je vytaženo tuší, na pár bodech lehce kolorováno anylinovými barvy. Pozadí pro glejt se s dovolením The_Balroga použito, jako u jeho Mapy.


Detaily:

Jelikož byl obrázek poměrně veliký na naše poměry scanerů, musel být scanován nadvakráte. Jelikož se nadále v programu: Photoshop, spojovaly dva scany téhož obrázku, rozdíl při spojování dvou variant byl právě v kontrastu, kde se rýsovala výrazná linka. Pokoušel jsem si se spojením démona pohrát a vyšlo to docela dobře, avšak problém nastal s umístěním Démona na spuchřelé podloží pergamenu. Jelikož byl obrázek scanován ve svém pozadí a pergamen byl jiný obrázek, dokázal jsem oba dílčí obrázky pouze prolnout. Tím se velice snížil kontrast démona, tak jsem musel něco vymyslet.

Korekce kontrastu démona a jeho napojení na Pergamen, je práce reklamní agentury: Flexible.

(www.flexible-team.cz )
Bér Petr
Flexible reklamní agentura s.r.o.
Třebenická 222, 410 02 Lovosice
Tímto děkuji agentuře takové za dobře odvedenou práci a to konkrétně grafikovy Petru Bérovy.

Tímto tahem k lepšímu dojmu z obrázku se nám soutěž malinko zastavila, avšak nyní jí již mohu plně prohlásit za otevřenou.

Nick „Tfoft“ je doplěn v Corellu 11


Tímto by jsem chtěl pogratulovat Tfoft k prvímu místu a slavnostně jí předat tento glejt, na památku :)
užij si ho
anarion

Ps. Inspirace k obrázku démona je z časopisu: Pevnost: číslo 9, roku 2007, kresba jistého démona od Lubomíra Kupčíka, na straně 37 :)