Galerie

Návrh na oděv pro mágyni

Obrázek Návrh na oděv pro mágyni

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Carstin: Tvůj záměr se povedl, protože toto dílo opravdu přináší nové prvky. Každopádně pokud bych měl mluvit k postavě na obrázku, řeknu toliko to: od pasu nahoru paráda, od boků níž už bohužel ne.
Totiž, moc se mi líbí tvář čarodějky (a ty mírně našpulené rty jsou fantastické). Vlasy jsou věru nezvykle rozházené, jakoby ztuhlé, taktéž zajímavé. Paže nemají chybu. Nadále hůl, byť je v dolní polovině lehce zakřivená, má šmrnc - především útvar nahoře. Dokážu si jej hravě zaměnit za lidskou dlaň (ačkoli dost nejasnou) nebo hořící dřevo. V tom tkví jeho jiskra.
Na druhou stranu nemohu souhlasit s polohou pravé nohy (z našeho pohledu). Autorka jistě na první pohled pochopí, o čem mluvím, a nejen ona. Kvůli tomu působí zvláštním dojmem i boky - nelze najít návaznost na nohy - a chodidlo.

K nápisům jsem se vyjádřil. A tak bude-li příště dílko bez těchto doprovodných slov, rozhodně se mně více zalíbí.


 Uživatel úrovně 0

hm, tam asi budu házet cokoliv hned jak to rozdělam a pak uploadovat nový verze jak to bude pokračovat. Ať se tam aspoň něco objevuje. Ostatním bych doporučil to samý:)


 Uživatel úrovně 8

Stoupa: Kdysi jsem se jí pokoušel rozjíždět, ale nějak to uslo na vavřínech. Možná kdyby se do toho obulo více lidí :) Tohle bude diskuse asi na ofic. stůl :)


 Uživatel úrovně 0

anarion: obrazárna...ono by to bylo supr, na spoustě fórech tohle pilování funguje ideálně, akorát tady je blbý, že obrazárna neni moc zaběhlá. Spíš vůbec, páč tady neni tak početná a hlavně aktivní tvořící komunita si myslim. Ale bylo by dobrý jí zkusit nějak víc rozjet.


 Uživatel úrovně 8

carstin: Takhle určovat písmo bez jasné vize kde bude, jak bude, na jakém obrázku, jakou barvou... jednoduše, vše se muís posuzovat zvlášť. Klidně na prvotní návrhy použij obrazárnu, je tu taky od toho, aby jsi si v ní pilovala dílka, než je pošleš do Galerie :)


 Uživatel úrovně 0

Já tady nechtěla prezentovat návrhy jako pro nějakou firmu (na to mám svoje stránky) a pokud to tak vyznělo, tak se omlouvám. Můj záměr byl ukázat vám něco nového a sama pro sebe vyzkoušet udělat nějakou sérii. Docela mě to baví si kreslit fantasy návrhy na oblečení a byla jsem ráda, že se mi podařilo udělat nenuceně několik obrázků po sobě.
Zkusím tedy pokračovat, pokud mi to povolíte, bez ohyzdných popisků. Bohužel první tři už jsou s popisky. Jediné snad bych si dovolila aspoň udělat nadpis například v tengwaru, který (troufám si říct) mi docela šel a dávala jsem si s ním záležet (příklad na obrázku "Oplakávání Telperionu a Laurelinu")
Carstin


 Uživatel úrovně 0

Tak...ty popisky jsou to, co se mi na tom obrázku líbí nejvíc!
Okej, možná vám přijdou rušivé, ale...pro mě to je něco, co tomu dodává šmrnc. A tím líp, že to (díky bohu!) není "fantasy písmo". Ano, nemám ráda fantasy styl ve..vzhledu věcí .-)) Takže bych se normálně k obrázku ani nevyjadřovala - jen jsem se chtěla zastat těch popisků. Vypadá to svěže .-)


 Uživatel úrovně 8

Osobně jsem zastáncem popisky vůbec nedělat a uvádět je v příloze. Pokud přeci jenom na tom autorka trvá, ať je udělá příjemné v počítači, lze je pak různě ještě upravovat, aby vypadaly, jako psané. Nebo ručně, ale takto vypadají hrozně. S písmem si je potřeba vyhrát, je to věda. Chce to udržovat jak sklony, tak směr psaní, tak mezery. Je dobré vědět něco o světelnosti písma a že třeba písměno "o", vypadá ve stejné velikosti větší. Klidně ti poradím poštou, nebo v Obrazárně nějakou názornou ukázkou. Můžeme se domluvit :)


 Uživatel úrovně 5

Určitě by prospělo, kdyby obrázek byl větší a tak se písmo nemuselo naklánět, aby nezasahovalo do svrchních šatů. Zkrátka - nechť je písmo v jedně jediné rovině, jedním stylem a ve stejné barvě jako obrázek, at příliž neruší (což bylo dodrženo). A hlavně, ať je rozpoznat, kdy popisek končí.


 Uživatel úrovně 8

Carstin: A to je jeden z důvodů proč nejspíše neprojde. Nejsme tady ve firmě carstin. Tady to je Galerie a obrázky mají mít nějakou uměleckou, estetickou hodnotu a mají vypadat. Rozhodně jsou ty nápisy rušivé, rozhodně v té formě, v jaké jsou. Musíš si uvědomit že posíláš dílo, obrázek, né návrh na šaty pro firmu :D