Galerie

Vypravěč

Obrázek Vypravěč

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Stoupa: To vydržím XD


 Uživatel úrovně 0

tak musíš tak tejden nebo dva počkat - až se dostanu domu;)


 Uživatel úrovně 0

Líbí, to Sincity bych také vítala.


 Uživatel úrovně 0

Tfoft: tak co? Líbí, nelíbí?
Můžu ještě hodit pár stránek ze sincity, kde je zajímavá práce s plochama...


 Uživatel úrovně 0

Tak výňatek z Hellboye. Ty sochy v příběhu vždycky dokreslujou atmosféru, takhle když sou vytržený z kontextu, moc nefungujou...ale nevadí.
http://plumm.cz/sochy.jpg


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: Budeš nejlepší na světě. Hledala jsem je a moc toho nebylo a já bych se o tomhle stylu ráda poučila, jenže v našem maloměstě k takovýmto věcem není zdarma přístup a investovat peníze do knih bohužel taky není řešení pro mě. tedy moc ti děkuji!


 Uživatel úrovně 0

Tfoft: tak mě napadá, že na netu asi moc jejich kreseb, na kterejch by bylo vidět, co sem popisoval, nenajdeš. Můžu ti jich teda pár naskenovat...jestli je zájem.


 Uživatel úrovně 0

Děkuji za kritiku, protože mi moc pomohla, ode všech. Díky za návrhy autorů, mrknu an ně, protože v tomto stylu dělám rozsáhlejší dílo, pod dozorem a s přidáním dvou barev.

Ten kvádr by neměl ujíždět, jelikož je skloněn počítačove, ale je fakt že vypadá divně XD. Ostatně to měla být jen umělecká zkratka, nad jeho estetičnstí jsem se vůbec nezastavovala, je tam jen proto, aby anděl ve vzduchu neplul.

Stíny jsou, přiznám, naházené bez ladu a skladu. Házela jsem je tam tak, jak se mi to líbilo. Reálná cesta světla mne minula.

děkuji za ohlasy
Tfoft

PS.: Fee: Tfoftovina? Nevím zda se dmout pýchou, nebo se urazit XD.


 Uživatel úrovně 0

Fee: já si naopak myslim, že je to moc bílý a stínů mohlo bejt daleko víc. Páč když něco nevidíš, ale víš nebo tušíš, že to tam je, je to mnohem silnější, než když to prostě vidíš. Imho teda.


 Uživatel úrovně 0

Vskutku, námět je nemálo zajímavý, vlastně originální. Člověk si rád vybaví mystiku, takové to nepostradatelné tajemno... Žel, toto dílo není tím pravým příkladem zmiňované tématiky.
Já si nemohu pomoci, ne a ne, ale ta postava na hrobě mně připomíná komixovou postavičku. Postrádá prvky tématiky, o níž jsem se zde doslechl. Snad mně vadí celková atmosféra, tedy především pozadí a barvy, ale jistě hraje svou roli též onen anděl. V konečném dojmu na mě působí jako bojovník z nějaké počítačové hry. Problémem asi zůstává hlavně ta prostoduchost, naprostá nevýraznost způsobená lehkovážným vzezřením anděla. Chybí mu dostatečná dávka vážnosti, čemuž by možná prospělo odění - kdo ví - a tu by snad neuškodila ani viditelná tvář. Jsou obrazy, u kterých prázdný obličej působí efektně, jiné zase potřebují výraznost.

Celkově bych na díle rád viděl tajemno, jež tomu chybí. Nic víc snad není potřeba: úmyslem bylo sepsat veskrze stručnou, jasnou kritiku.