Galerie

Skeleton warrior

Obrázek Skeleton warrior

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Dobrý den.
Koukl jsem na ten obrázek a prostě jsem musel napsat. Ten chlapík mě něčím irituje. Asi je to tím, že je to kostlivec, je v plné zbroji a přesto se ho to jaksi netýká. Prostě dokonalý nemrtvý. Když někoho zabije silný soupeř, je to hustý, ale je to hrdinský. Když by mne ale zabil tento chlapík s naprostým nezájmem a jen tak halabala švihem meče a šel by bez "mrknutí oka" a bez zájmu dál ...tak bych plakal.
Musím říct, že tento čmrk pro mne krásně vystihuje nemrtvého bojovníka, kterému je vše jedno a z dálky by nad ním člověk zaplakal, jak zoufale ve své strašidelnosti směšný a z blízka člověk zaplaká, když je sejmut.
Pořád na ten obrázek koukám a čekám až na mě otočí hlavu a tupě na mě kouká a vydá se za chtřestění kostí a žbrudání holinek přímo na mne!
Je fakt jako živej (pokud je to pro nemrtvého lichotka?) Jen ty šípy (zprvu jsme si myslel, že jsou to nějaké odkazové šipky) ....
Styl a nepřesnosti jsou mi šuma, jde přeci o atmosféru a pocit, ne?


 Uživatel úrovně 0

MP9: cože?:D


 Uživatel úrovně 0

Tahle kostra je nedodělaná je to pouhý objev lidské touhy a rozmařilý plánek fantaziijní osobnosti. Nic z toho nevyzařuje.


 Uživatel úrovně 0

Z nějakého neznámého důvodu se mi tenhle, zajisté krásný, obrázek nezobrazuje, takže si bohužel nerýpnu. Škoda. "I osud má smysl pro ironii"


 Uživatel úrovně 0

Nathaka: Asi ano, ale jsem líná dělat se s tím pláštěm


 Uživatel úrovně 1

Teď by mohl být na řadě Vampire Lord, co říkáš? :)

Co se mi líbí:
- že je to z Heroesů
- stínování
- štít
- boty
- kosti

Co se mi nelíbí a proč:
Obrys kostlivce je nejasný, kostlivec zapadá.
Meč působí jako párátko a je také příliš světlý.
Brnění je na hrudi příliš těsné a úzké, rozmačkalo by mu hrudní koš.
Helma ve mně evokuje představu silničního kuželu.
Postavení kostlivce je nepřirozené (viz. Sethem).
Šípy nezapadají do obrázku, jsou tam nastřílené jako by dodatečně.

To mé názory ve stručnosti. Tfoft, toto je správná cesta pro tvorbu :-D


 Uživatel úrovně 0

Sethem Tartir: Ráda bych nekropoli nakreslila celou, jelikož se také jedná o můj nejoblíbenější hrad. Na Dread Knighta si zatím netroufám, ačkoliv mne nejvíce láká, avšak u si kreslím studie pro jeho obrázek XD


 Uživatel úrovně 0

Ach, jednotka z mého oblíbeného HoMaM3 hradu:-).

Přijde mi ještě málo skrčený. Hlava budiž, ale když to pak přijde k tomu narovnanému tělu, tak to vypadá divně, jako kdyby mu za krk spadla kovadlina. To má být shrbené jako opice! :-) A více potměšilé.

Dočkáme se ještě nějakých dalších nekropolisáckých potvor, Tfoft? Dread Knighta třeba?


 Uživatel úrovně 0

Tak a teď já ke svému XD:

Nejdříve k holínkám. On je ve hře opravdu má, takové ty jezdecké vyztužené holínky.
Anatomie: Celý rok se učím týden co týden s kostlivcem latinu, takže, ačkoliv to má jisté nedostatky, snažila jsem se tu kostru vystihnout se vším všudy. Kost stehenní je nejdelší kost v těle a je opravdu dlouhá. Kosti předloktí pravé ruky působí hodně od sebe, ale řekla bych že je to spíše opticklý klam od štítu. No lebka je zjednodušená, ale myslim, že lebku tak nějak vystihuje - tedy aspoň tak vypadá XD

Co se štítu týče, měl být prohlý nebo vypouklý, bohužel zde přiznám, že fdakt netuším jak to nakreslit, aby to bylo správně...

Na ten postoj sem lehounce pyšná, protože vypadá fakt jak opilá děvkaXD.
Salmare: Dík, že jsi si všimnulXD.

Toť má obhajoba...

PS.: Všem díky za kritiku.


 Uživatel úrovně 0

Jen si dovolím podotknout:

a) voják je nemrtvý, proto se tváří jako naprogramovaný. Ve tváří má "uvolněný" výraz typu "je mi to šumafuk" jen proto, že je nemrtvý, nemá morálku, nic necítí, je mu to jedno (jen musí zabíjet) a nikoho se nesnaží zaujmout či vystrašit svým pohledem, poněvadž je to pouze oživlý kostlivec, bez vůle, ovládaný magií.
b) bod "B" se odvíjí od bodu "A". Víko od popelnice nebo řeznický nůž - to vše vychází z toho, že kostlivci je v podstatě vše jedno. Někdo k němu přijde a bude boj, nebo uposlechne rozkaz pána. Ve stavu bez práce zachová hlavu někoho, komu je vše jedno. Proto to působí tak, jako by držel štít jak víko od popelnic a meč uvolněně, aniž by věděl, k čemu slouží...

Ale pravdou zůstává, že výraz kostlivce a celkový tvar vypovídá o chtíči, jako by vyzýval ostatní slovy: "Ach, tak pojďte". :-)