Galerie

Ceremonial dagger

Obrázek Ceremonial dagger

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Zdravim!
Vermaene,
Opravdu skvělý. Kde si vůbec přišel na to nakreslit takovouhle pěknou věcičku?

No nic, předpokládam, že ty runy na tý dýce nemají žádnej význam, že jo?!
(zkoušel jsem to vyluštit v domění, že tam bude nějaká vtipnost nebo tajemnost a nic - asi mam málo abeced :-D )
Jinak dost dobře nechápu, proč (skoro) všichni všude cpou tu angličtinu (kroutím hlavou), to nemají čeština nebo slovenština vlastní výrazivo?!?
Mějte se Gonzáles


 Uživatel úrovně 0

Vermaen: výmluvy na scanner neuznávam;)
A vyhodilo ti to dost stránek s "ceremmonial", protože je dost lidí, co to na net napíšou blbě.


 Uživatel úrovně 0

Musím s potěšením podotknout že to nemá chybu, ten podpis bych nijak nehrotil, pěkné znaky na čepeli, rukojeť je propracovaná s téměř dokonalou přesností řekl bych, autor si dal evidentně záležet i na detailech, fakt moc pěkný.

Budu se opakovat ale fakt mi občas přijde škoda že se tady nehodnotí. :-)

s úctou
smycma


 Uživatel úrovně 0

Mě se také líbí, jen mi přijde že rukojeť a čepel je trochu mimo osu. Neměřila jsem to, ale mám z toho takový pocit vyosenosti.

Jinak detaily jsou úžasné, dýka působí plasticky, jen si ji potěžkat.

Akorát mi trochu vadí ten velký podpis v pravém dolním rohu. Styl písma se dle mého k dýce nehodí...

Tfoft


 Uživatel úrovně 0

Vermaene smekám před tvou nádhernou ceremoniální dýkou... Musím říci že nejvíce mě uchvátila ta rukojeť. Urcite potom zase pošli něco dalšího, ať se mám zase na co dívat :-)


 Uživatel úrovně 0

Shadowmage: 14 rokov, teda 8. trieda základnej školy povinná, a žiadna ZUŠ alebo krúžok. Ale rozmýšlal som že strednú si zoberem nejakú grafiku (ak ma teda nevezmú na gympel).


 Uživatel úrovně 4

Naprosto perfektní ztvárnění rituální zbraně, marně vzpomínám, kdy jsem naposledy viděl v galerii tak povedený předmět. Skoro až cítím chuť sáhnout po té dýce do obrazovky :-)

Vermaen: ty chodíš do běžné školy nebo taky do nějaké umělecky zaměřené jako anarion?


 Uživatel úrovně 0

Krása, čepel se mi hodně líbí, ale nejvíce mě uchvátil ten jílec. Krásná hra světla a stínu, výzdoba krásná... Bravo, vivat, hurá, jen tak dál...


 Uživatel úrovně 5

nathaka:

No je to proste moc velka bila plocha a jak jsem psal, chtelo by to tam takovy ten "odlesk neodlesk", tedy maznout tam jeste jeden cerny odlesk, jako je na ostri nalevo.

Aspon "polovicni". Zasadni problem je podle mne ta bila plocha, co pusobi desne kontrastne oproti preciznimu a detailnimu jilci.


 Uživatel úrovně 1

Vermaen: Ale však (jak jsem už i já byl poučen ze své chyby) přidělat na okraji kousek bílého prostoru není vůbec problém, to umí i malování.
To bílé mi ale bohužel nepřipomíná to, co říkáš. Nepůsobí to na mě realisticky. Zkoušel sis nasvítit skutečnou dýku? Nebo jsi se podíval na nějaké obrázky takto nasvícených dýk? Mně se to tam jednoduše pořád nezdá.