Galerie

Na cestě

Obrázek Na cestě

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

heej fakt povedenej líbí se mi světlo procházející mraky....a ta budova je slibná:) nechtěl by jsi jí namalovat zvlášť a větší?


 Uživatel úrovně 0

Miki: Je to na bílej papír, nic jsem hotovýho neměl.


 Uživatel úrovně 0

Ta obloha je tak "podivná" dle mého názoru úmyslně. Alespoň mně připomíná havrany.


 Uživatel úrovně 0

Dobrá hra s barvama a se světlem. A je kchůl, jak ta obloha připomíná peří. Fajne obrázek. Holubí šeď a vše od šedé k modré a to mezi tím mám rád.


 Uživatel úrovně 0

Páni... Senzační obrázek. Jak barvy, tak samotnej nápad je výbornej. Akorát ty mraky vypadají trochu zvláštně, ale ji nak fakt dobrý. Jen tak dál... :-)


 Uživatel úrovně 0

geniální...


 Uživatel úrovně 0

Úžasný obrázek! Jenom bych se rád zeptal, zda jsi to celé dělal v PS, nebo jsi tam jenom používal různé efekty a měl už hotový nějaký ten základ?


 Uživatel úrovně 0

Tohle je ukázka výborné práce s grafikou. Hm, tyhle obrázky zbožňuju a vždycky jen tiše supím, že na to nemám programy ani talent...

Moje výtka míří snad jen k nebi, je takové...jako roztahané hadry, dost umělé. Možná kdyby tam nebylo tolik těch "děr", kterými světlo proniká, pak by to an mě přestalo jako rozzstříhaný hadr působit...


 Uživatel úrovně 0

Vším, co se dá zvednout pro!

a tak nějak mi to hodně sedí do Starcraftu, nepřijde vám?

Nejvíce se mi líbí prosvítající světlo z oblohy, tento jev ráda sleduju jak výtvarně tak i v přírodě, ale tam bohužel slunce nesvítí mojí oblíbenou modrou...


 Uživatel úrovně 0

Tak tohle je úžasný obrázek. Obloha připomínající gigantické havrany, zajímavě znázornění lidé (jestli to jsou lidé), temný zámek pasující do šera a tohoto zrádného prostředí, mírně depresivní barvy, ale udělané tak, aby nadchly přihlížející.
Tak v takovém okolí by se dal postavit prima Minas - Morgul, či pevnost svěle přizpůsobená k temným obřadům... Ano, ano, fantazie momentálně nařizuje mým myšlenkám a ovládá mozkové buňky. Ale nejlepší je stejně ta obloha, to potěmněle zabarvené, zvrácené nebe.

Tak tohle dílo tak nějak vévodí v sekci "temné okolí" - kterou jsem si teď sám vymyslel :-) Prostě se mi líbí.