Galerie

Ohnivý mág

Obrázek Ohnivý mág

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 1

Vzpoměl jsem si na Pána Světlušku, ale jelikož jsem laik, radši tohle dílo hanět oproti Saláhovo tvorbě nebudu (Promiňte, ale musí se čekat, že v takových případech prostě dojde na srovnávání). Kdyby se to nejmenovalo "Ohnivý mág", tak mi hned nedojde, že to je ohnivý mág.


 Uživatel úrovně 0

Saladin: Je to tak... presto je nekdy lepsi poslat obrazek, vyslechnout si nazory a podle toho se zachovat u jinych vytvoru.


 Uživatel úrovně 0

Má recht, ten Saladin :)


 Uživatel úrovně 0

Add:
Tfoft (17:31:39 22.12.2007)

"No, ráda bych toto uvedla na míru.
Ano, umim lepší, ale tohle je jen skica při hodině dějepisu, takže to není nic světoborného - což už jsem psala do popisku emailu.
Tam je také napsáno, že puvodně byl obrázek kreslený fixou a takto jsem ho dotáhla ve photoshopu, proto je takový jaký je...

A proč nemuže vypadat tak škrobeně?"

...?

Pokud umíš lepší, proč posíláš horší? Přispívej díly, které jsou podle Tvá nejlepší, pak Ti galerijníci nebudou zbytečně předhazovat chyby, které jsi už překonala.

Takhle Ti mohu jen říci, že nevypadá jako ohnivý mág ale jako dost podivná houba.


 Uživatel úrovně 1

Ne, není to jehla, je to tužkou a obarvené na počítači. V diskuzi je i odkaz na obrázek, jak vypadal původně. ;)


 Uživatel úrovně 0

Mě to nějak nezaujalo, omlouvám se. Vlastně se nemusím omlouvat, jsme free country. Tfoft, ty jsi úžasná umělkyně a tak mě tendleten obrázek moc nevykolejil, protože vím, že nastanou lepší časy. Ta červená se mi zdá strašně nepůsobivá, ač na první pohled je to poměrně zajímavé, na druhý pohled je to trochu nedoladěné. Vypadá ti strašně nepřesvědčivě a respekt to pro toho mága nevzbuzuje. Ač je to originální pojetí. Oranžová politá tuší a seškrábaná jehlou, že? Možná u té barvy to tak trochu začíná, není příliš ohnivá, měla by být rudější a výraznější. Končí to možná až u neopatrného rýsování, kdy ti jehla lítaka všemi směry (jestli to byl účel, jestli to mělo dodat nějakou astrálnost celému obrazu - nevím, ale na mě to nezapůsobilo).

S úctou
Cedric


 Uživatel úrovně 0

ja sy myslim že to není špatný obrázek zaujala mně hloubka obrazu a je to onivý mág proto si myslím že je to když nic jiného laespoň dost dobrý


 Uživatel úrovně 0

původní verze je na vyžádání u mne...pro zájemce


 Uživatel úrovně 5

Když vyjdu z toho, co nám předložil The_Balrog, upravila bych to asi trochu jinak. Dobrá, jde o ohnivého mága, takže červenou bych nezavrhovala, ale postupovala bych s ní směrem od nohou vzhůru tak, že by se pomalu ztrácela. Ty ohnivé koule bych dotónovala opravdu do barvy ohně, takže bych využila i žlutou, případně sem tam kousek modré. A hlavu bych nechala tak, jak je, jen bych možná dotmavila pozadí okolo ní (a možná i někde jinde), ale ne tak, aby k ní ta tma přímo přiléhala.

(A jako obvykle mi vadí umístění do formátu, hlavně to, že chudák mág stojí skoro na okraji papíru - copak to nikdo nevidí? :( )


 Uživatel úrovně 0

Po shlédnutí toho, jak obrázek vypadal před úpravou ve fotoshopu, jsem musel změnit svůj názor. Není to špatné, ale upravením verze hodně stratila. Autorka možná chtěla docílit atmosféry, dát tomu nádech ohně, ale spíš tomu ubrala něco z původního půvabu.

Takže celkově musím říct, že neupravená verze se mi ještě jakš takš líbí, ale pouze provedením a to jen část kolem hlavy, zbytek je odfláklý. Tím, že tomu autorka dala tu ohnivou image, zabila i tu trošku krásy, která byla v obrázku k mání.