Galerie

Shnilá stránka

Obrázek Shnilá stránka

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

stepanm: Hendrix nebyl první;-)


 Uživatel úrovně 0

Steve Vai byl žákem Joa Satrianiho a nepřekonal ho .. John Petruci v mnohém mého oblíbence kopíruje .. říkal to i můj učitel na kytaru (Per Tuháček - ale pochybuju že ho budete znát). Malmsteen hraje dokonale, ale jen klasiku a nemá takový feeling ... Hammeta taky učil Joe a taky ho nepřekonal.
A Hendrix nebyl nejlepší! Hendrix byl první! Ale nebyl nejlepší ,to si pleteš ...


 Uživatel úrovně 0

stepanm: Nejste objektivní:-D Podle mě je celá G3 tvořena z kytaristů vyrovnaných kvalitou, a jak jistě jako Satrianiho fanoušci víte, váš miláček je sám členem G3 (zakladatel a účinkující umělec). Nestačí-li vám to a chcete konkrétní jména, např. Steve Vai, John Petrucci, Yngwie Malmsteen atd. Samozřejmě jsou i další mimo G3 - již zmíňění Jim Hatfield a Kirk Hammet, Duane Allman a mnoho jiných. Nesmíme ani zapomenout na nejlepšího kytaristu všech dob, kterému ani váš miláček Satriani nevyrovná - Jimi Hendrix.


 Uživatel úrovně 0

axel: Uveď příklad, kdo se vyrovná Joe Satrianimu, ať se Ti zase můžem zasmát.


 Uživatel úrovně 0

Stoupa: No právě, zrovna ten den jdu na Metallicu:-D Ale jinak ses vůbec netrefil, já jsem fanoušek Nightwish, Within Temptation, Cradle of Filth a Dimmu Borgir:-D Dále by tam byli Iron Maiden, Sonata Arctica atd. Prostě Power, Gothic, Black a Heavy:-D
Satriani je dost dobrej ale jsou kytaristi, kterým se podle mě nevyrovná...

stapanm: Mimo dnešní směr je už všechna hudba tvořená pro lidi a radost z umění, jestli sis toho nevšiml tak teď jsou populární komerční sračky stylu Hip-Hop, Pop, EMO atd.


 Uživatel úrovně 0

Podle mě právě taky ... oni spíš kopírujou a rozvíjej co už někdo zahrál. Nicméně Vai občas vymyslí pecku. Učitel na kytaru mi pouštěl nedávno nějakou desku Petruciho ... já to odhad na Joa a on řikal, že je ztoho příšerně cejtit, že prostě t neni podle něj a měl jsem skoro pravdu teda... Joa jen tak někdo nepřekoná.


 Uživatel úrovně 0

stepann: jj, Joe přijede 3.6.08 do T-mobile arény cena před pódium za 590,- Takže paráda. Lístky už mam koupený, páč Satriani na střední a východní Evropu celkem sere, kdo ví, kdy se sem zase přijede...
Btw...ve stejnej den je tu v Edenu Metallica:D

Vai, Yngwie, Petruci, Malmsteen...jo, to sou sice technický bozi, ale jejich hudba mi nic nedává, potřebuju trochu i ten feeling a objektivně...Joe ho má na rozdávání:)


 Uživatel úrovně 0

Ps. Stoupu, souhlasím s Tebou, že tamten prosťáček nemá přehled a že je zaslepeným fanouškem metallicy na čemž se snaží zakládat celou hudbení scénu, ač už je Metallica asi 3 roky úplně mimo dnešní směr a už ho neurčuje :o) ... krom toho ... na boha jako Satriani .. má kdo prosím? Vai? Yngwie? nebo co třeba Petruci? ... já myslím že ani jeden ... hrajou dobře všichni, ale líp ... ? :o)


 Uživatel úrovně 0

On přijede Joe?!! Tý bláho! ... už jsem si to vygůglil a ještě vygůglím cenu a jestli jsou lístky ... jestli na tohle budu mít, splním si další sen :o)


 Uživatel úrovně 0

axel: člověče, ty nemáš vůbec rozhled. Tvrdit, že Hammet svýho učitele zastínil (a nejen slávou) může fakt jenom zaslepenej fanoušek Metalicy - tím asi seš, vzhledem k tomu, že hned na druhym místě si jmenoval Hatfielda:D Přiď 3.6.2008 do T-mobile arény a můžeš se přesvědčit na vlastní uši;)

anarion: chápu:)