Galerie

Satyr

Obrázek Satyr

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Fee: Ten ženský obličej ani tak nevadí... muži občas připomínají ženy, obzvláště, když mají dlouhé vlasy a chladné rysy - je to tak neobvyklé u satyrů? Buď jak buď, rozhodně bych to nebral jako chybu.


 Uživatel úrovně 1

Jen pokud dovolíte menší srovnání...
http://www.sfu.ca/~ldignall/images/ satyr.jpg //mezera


 Uživatel úrovně 8

Na, konečně je aspoň kam odkázat lidi, který nevědí, co to satyr je...


 Uživatel úrovně 0

Jak tu říká Alcator, Satyr je malinko nedomyšlený.
-Napovídá tomu třeba fakt, že obličej je spíše ženský, ale má to být dozajista muž.
-Samozřejmě ona prodloužená noha.
-Píšťaly u úst působí dojmem zubů či nečeho jiného a musíme se podívat pozorněji, abychom zjistili pravou tvář věci.

Je to pěkné, ale při bližším zkoumání tyto chyby bijí do očí. Nehodnotím žádným citovým dojmem.


 Uživatel úrovně 0

Nejdřív jsem si myslel, že to je příšera se škaredýmchrupem a řekl jsem si fujtajbl, ale pak jsem si uvědomil, že je to satyr a docela se m,i to zalíbilo... Dobré chlupaté nohy a dobré rohy.


 Uživatel úrovně 5

Omlouvám se za sníženou kvalitu předchozí verze obrázku, byla to moje chyba. Už by to snad mělo být v pořádku.


 Uživatel úrovně 3

za velkou chybu považuji fakt, že má Satyr tu vzdálenější nohu o dobrých 10 cm delší (při normálním vzrůstu).

Dlouhé vlasy mi - promiň - připadají jako znouzectnost: "Nevím, jak to tam správně nakreslit (záda plus hlavu), tak udělám dlouhé vlasy" (zhruba takhle to chápu).

Obrázek se mi nelíbí.


 Uživatel úrovně 0

V první řadě - příšerná technická kvalita. Velká komprese způsobila, že kolem každý čárky je obrovský množství jpg fragmentů (to sou takový ty tmavý flíčky) a ty mě fakt rozčilujou. Nechápu, proč má obrázek jenom 32kB, když limit je 250kB. Je ve vašem vlastním zájmu ten limit využívat na maximum aby technická kvalita obrázku byla co nejlepší.

Kompozičně se mi to nezamlouvá, je fajn, že to neni středovka, ale přece jenom ten pařez/kámen je tam hodně natěsno. Pár centimetrů volnýho papíru vlevo navíc, by tomu rozhodně neuškodilo.

Anatomii už kritizovali ostatní:)

Celkem chyba je, že obrázek je dost konkrétní, snaží se ukazovat věci tak, jak sou, přesto neni poznat na čem ten chlápek vlastně sedí. Kámen, pařez?. Takže by to chtělo nějak vychytat ten materiál. Navíc pod jeho pravym kolenem je na tom pařezu/kameni fakt divnej flek. Jako bys tam malovala fixou několikrát přes sebe.

Trávě by imho svědčilo jiný zpracování. Pár nakloněnejch čárek vůbec nepůsobí jako koberec z trávy.

Moc se mi to nelíbí, nezlob se:)


 Uživatel úrovně 1

Indil: Mně se to nezdá jako kámen, spíše jako pařez, ovšem že to z toho obrázku čouhá, s tím souhlasím.

Jinak má obrázek velké kouzlo. Trochu mi chybí pozadí, ne, nemuselo by být, ale takhle ten obrázek má prázdnou část, kde něco prostě chybí. Napadá mě několik námětů: Nebe, lesík, nebo snad "něco" linoucí se ze satyrova nástroje.
Líbí se mi jeho výraz, ale méně už se mi líbí pravý (z našeho pohledu) roh. Perspektivně to vypadá, jakoby vyrůstal z čela, prostě není symetricky na stejné straně jako roh levý. Asi bych překryl vlasy jeho kořen, abych ho schoval za hlavu a tím ho posunul víc na stranu hlavy.
Pak mám dojem, že má dost drobounké nožky (vlastně všechny končetiny v poměru k hlavě či trupu). Malé hýžďové svaly, úzká stehna a pochybná lýtka, na tom by se dle mého názoru neudržel (stejný nápad a stejná chyba jako u Snorchova Astralus deus IMHO).
Co bych vychválil: Tedy obličej, vlasy, textury, chlupy, trávu, držení těla, kopyta, to všechno je v podstatě perfektní.

Celý obrázek je takový fajn a pochopitelně je naprosto perfektní do hry.


 Uživatel úrovně 5

Musím s anarionem trošku nesouhlasit ohledně umístění do formátu. Je sice efektní a dodává atmosféru víc, než kdyby postava seděla uprostřed obrázku, to ano, ale nějak pořád čekám, co se tam před tím satyrem objeví, co bude vykouzleno tónem jeho flétny...

Je tu ještě jedna věc, kterou bych zpracovala jinak - ten kámen, na kterém sedí. Tím, že je nakreslený úplně jinak než vše ostatní, působí trochu jako pěst na oko.