Galerie

Druid ve hvozdu

Obrázek Druid ve hvozdu

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Karel Doleček: Ale vždyť tak to má bejt. Nechtěl sem aby tam ten druid byl jak pěst na oko, to že splývá s lesem je jenom dobře.

Mgr. Holger: óóó, díky:)

smrťák: Dík. K těm barvám už sem i slyšel názory, že je ta zelená moc toxická:) Ale to jde spíš o nastavení monitoru no. Někdo to má toxický, někdo příjemně teplý, ...


 Uživatel úrovně 0

Vzhledem k použité technice a stylu díla musím říct, že je toto dílo opravdu úžasné. Ve chvíli kdy jsem ho uviděl, měl jsme podobné pocity, jako když jsem poprvé viděl díla impresionistů. Energie z toho jen číší. Je to pěkný a relativně originální nápad. Příjemně volené tóny barev a atmosféra díla z něj dělají v mých očích jeden z nejlepších obrázků v místní galerii za poslední dobu.


 Uživatel úrovně 8

Stoupa - dílo okamžiku, ale mě chytlo.
Já osobně nemohu hodnotit techniky, někdy ani nechápu zpracování, ale pokud cítím náboj - je to postačující.
Tedy - je to více než postačující, navíc se mi líbí nápad - kdy je posunut hlavní důraz na koruny - neb tam je to bytí, to dění, tam se ten druid projektuje. Když jsem takhle lehával pod bory a čučel do korun, taky jsem se tam "cítil".


 Uživatel úrovně 0

Můj jediný problém je s druidem. Kdybych nevěděl, že je to druid ve hzvodu musel bych chvíli obrázek prohlížet než bych si všiml, že tam něco je.


 Uživatel úrovně 0

Velice povedené, úžasně atmosferické...takové lesní ospalé/odpočívající mlžno... Nějak nemám, co k tomu víc říct :) Asi jeden z nejlepších obrázků, co jsem tu viděla


 Uživatel úrovně 0

NW, Deeph: K tý technice...je to malovaný základníma štětcema v photoshopu, tabletem. Víc nevim co k tomu napsat:) Je to muj první obrázek tohohle druhu. Vždycky sem žasnul nad tim jak někdo dokáže namalovat perfektní obrázek třeba za půl hodinky (stačí například vyhledat "speedpaint" na youtube.com), tak sem to chtěl taky zkusit. Výsledek sice neni přesně podle mých představ, ale dejme tomu no:)
Jinak sem rád, že se líbí.

twisterious: No ona je tak nevýrazná úmyslně:) Nechtěl sem ho dělat výraznýho abych ho tim moc neodděloval...chtěl sem aby spolu splývali:)


 Uživatel úrovně 0

je to pekne ... ale ak je postava to dole co postavujem za postavu s palicou tak je prilis nevyrazna... inak prly pocet...len tak dalej :)


 Uživatel úrovně 0

To se mi vážně líbí. Moc hezké... ty matné postavy. Takový pohled znám často, když v létě usínám v lese při učení... :)


 Uživatel úrovně 0

No teda, tohle se vážně povedlo :-))

Skoro mě mrzí, že s hezkým počasím odcházejí na rok i procházky svěže zeleným lesem...
Jo, taky by mě zajímalo, co je to za techniku.


 Uživatel úrovně 1

Tohle je další naprosto úchvatný kousek. Poslední dobou máme v Galerii štěstí.

Ta tráva vpravo dole, jak Indil pravila, je naprosto super, ovšem to je škoda, protože tráva v pravém rohu by neměla poutat pozornost z celého atmosférického obrázku.

Celé se mi to trochu točí ve spirále, má to cit, je to povedené a procítěné. Jenom možná ty listy na stromech působí spíše jako hrozny nebo skvrny na objektivu, jsou opticky mnohem blíž.

Fantastické jsou barvy. Evokují pravou lesní atmosféru.
Postava druida se mi zdá přinejmenším v pořádku.

Ocenil bych nějaké informace o tvorbě.