Galerie

Alläefel

Obrázek Alläefel

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Připomíná mi to větývku na jaře, když pučí květy. Je to moc hezké, i když ten obličej se mi na celkové vyznění obrázku nezdá dost jemný. Jinak dobré.


 Uživatel úrovně 0

Obrázek je povedený... podle mně dost.
Souhlasí jak s Arfandixem a jeho připomínkou o gumě, tak se Sapií (kdyžtak se předem omlouvám, kdybych zaměnila pohlaví, pevně doufám, že sem se trefila) a její pochvalou o stínech a kontrastu. Abych přidala i vlastní hodnocení.
Trochu mi vadí, že tam není pozadí. Nijak to nemění na vzhledu hlavního motivu, ale působí to přirozeněji. Jinak bych pochválila rozvržení díla.

Kdyžtak se omlouvám kdybych ve svém hodnocení někoho opakovala.


 Uživatel úrovně 0

Celé to podle mě vypadá jak z gumy. Postrádám jakýkoliv tvar, kterého bych se mohl chytit.


 Uživatel úrovně 0

Je to povedené dílo(pěkné stíny a kontrast), ale trošku méně povedená je stavba nohou. Zdá se mi, že má i malé dlaně.

Obličej tohoto stvoření mi přijde spíš spící něž mrtví(ikdyž ta ruka visý trošku zvláštně)


 Uživatel úrovně 0

Při prvnim pohledu mě hned napadlo...sakra proč je to tak malý? A zároveň sem v tom poznal nějaký spící tělíčko v listech. Při druhym pohledu sem si řek jestli to navrchu mají bejt křídla nebo listy. Pravděpodobně to mají bejt křídla, ale bohužel tak nevypadají...jestli to teda neni lesní víla a nemá křídla z listů:) Působí to kouzelně a největší vada je, podle mýho, hrozně malý rozlišení obrázku.


 Uživatel úrovně 1

carstin: Určitě to nikomu nevadí :-) Buď bez obav.


 Uživatel úrovně 0

Mno...
Hlava se mi k ruce zdá lehce větší než by asi měla. Chodidla jsou taková plochá a netvarovaná, jenže to už tu bylo. Slabé tetování je uchvatné. Křídla bych si představovala honosnější, jenže taky vím, jaký je to problém nakreslit křídla tak, aby dokonale ladila. Mrtvě nevypadá ani náhodou, přikláním se k názoru, že spíše sní. Spirála okolo listu je opravdu zajímavý nápad s jejím zakončením k podpisu autorky - blahopřeju!
Jinak dojem, jaký to na mě udělalo, je asi takový, že to bylo milounké pohlazení na duši a ukázka něčeho, co já bych osobně nenakreslila.


 Uživatel úrovně 0

Anarion a ostatní: nezlobím se a děkuji... už sem myslim vyrostla z období kdy sem vzdorovala jakýmkoli kritikám a výtkám a pod.:-) Obrázek opravdu je i na RPG portál stejně jako můj předešlý příspěvek v galerii... mě to prospívá díky více kritiky a více pohledům, ovšem pokud je někdo silně proti, pokusím se to neopakovat...
carstin


 Uživatel úrovně 0

text z emailu při posílání dtohoto dílka:
Po dlouhé době opět zdravím galerii a přispívám malým dílkem, které u mě dlouho leželo nepovšimnuté, a tak jsem se odhodlala vyzkoušet jeho štěstí.
Jmého obrázku, Alläefel, je jméno tohoto elfího stvořeníčka. Dílko sem vyplodila v jedné z dvouhodinovek Dějin umění (DVK) teď nevím esi v prváku nebo v druháku (asi 16 let). Technika je kresba prupiskou a byla to spíše taková čmáranice...prostě sem se zabavila... Vím že tohle dílko neoplývá genialitou, ale vyjadřuje mé pocity, myslím, že v tom období sem byla taková v depresi a pochmurná a toužila po něze. Je to obrázek mrtvého stvořeníčka které je odnášeno na lístku do míst věčného odpočinku za doprovodu žalmových zpěvů elfů, které ovšem nezpívá truchlivě, ale spíše vyrovnaně... aby jej lístek neodnesl do míst temnoty, ale za její život a služby do míst klidného odpočinku... Jak již sem naznačila je to elfí (nebo spíše skřítek?) slečna, je nahá a tetovna ornamenty...
Už teď se dívám, že obrázek opravdu není geniální, špatně nasazená křídla a celkově divná křídla, dlouhé chodidla a pod. Avšak pokud by na tomto obrázku bylo něco k zveřejnění, byla bych ráda... abyhc se dozvěděla jestli třeba v ostatních to vyvolává to, co ve mne...


 Uživatel úrovně 8

Inu co říci? Na perokresbu je to obrázek povedený. Ovšem pořád mi vrtá hlavou, proč autorka vzala do ruky pero, když tuš působí v mnoha ohledech lépe? Ovšem to je v postatě jedno. Obrázek je ladně sladěn, v takovém abstraktním smyslu že je mnohdy težké něco vytýkat a v tom já právě vidím problém. Typem mi tento obrázek moc do Galerie Dračího Doupěte nesedí *nic proti carstin* Není špatný, ale já by jsem ho spíše nechal na RPG portal, kam patří *podle mého subjektivního názoru*
snad se nezlobíš
anarion