Galerie

Válčící anděl

Obrázek Válčící anděl

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

a ten svord vypadá jak rejč nebo jak kůl do plotu


 Uživatel úrovně 0

Přijde mi to přespříliš do černa. V obrázku je až mnoho čar, které by mohly být vynechány. ale přidávám plus za ty křídla, jsou opravdu pěkně propracovány...
NW: Vlasy se mi taky líbí....
Ale nelíbí se mi, že obrázek je tolik stínován.


 Uživatel úrovně 0

Vy padá to ja Archanděl z jedný hry ale jinak dobrýýý moc hezký


 Uživatel úrovně 1

lopata: No jo to už tu bylo, taky musíš něco pochválit.
Netvrďte že není co.
Ty vlasy můžou vypadat jak moc chcete jako dredy, mě se zdají povedené. Ale mám nutkání představit si v mysli anděla s mastnými vlasy, to je dobrý :)
Pořád ještě ale myslím, že je chyba v tom kontrastu ohromně reálného anděla s naprosto nereálným mečem a mám pro autora návrh, zda-li by nebylo možno obrázek přepracovat dle rad a kritik zde? Já bych se moc rád podíval :)


 Uživatel úrovně 0

Pera na kridlech jsou moc pravidelna ,mec podle srafury nevypada z kovu,vlasy pusobi opravdu nejhur vypada to jako kdyz ma helmu vlasy neprirozene splyvaji.


 Uživatel úrovně 0

řekla bych, že tanhle adněl patří k těm slabším autorovým, opět mě tu ale dostávají ta křídla. Dál si myslím, že tělo samotné je moc tmavé - splývá s křídly. Trochu mě mrzí, že hlava je pořád stejná - vlasy přes obličej, a ještě k tomu téměř stejně jako minule...co zkusit něco jiného?


 Uživatel úrovně 0

Nejvíce se mi líbí ty dynamické tahy štětcem.


 Uživatel úrovně 0

Ty máš asi vážně talent. No, určitě máš talent. A slabost pro anděly.

Křídla - velmi hezká křídla, vypadají skoro reálně, jen letky na koncích spíše připomínají meče.

Brnění - To se ti podle mě povedlo, nikdy jsem si nepředstavoval anděla v nadupaném brnění, ale toto brnění je dobré, ač vypadá koženě, což se mi zase k andělům příliš nehodí

Meč - Meč vypadá asi nejméně reálně, ale to není na škodu, čepel ale musí být nesmííírně těžká

Anděl - Dobřes rozvrhla jeho pózu, ruce a nohy jak mají být (tím myslím, že nevypadají zlomeně ani tak), jen vlasymi připadají trochu nereálné, buď má blízko k dredům nebo má mastné vlasy.

Celek - Jako celek se mi to zamlouvá, když přehlédnu malé detaily, tak je všechno v naprostém pořádku. Líbí se mi, že kreslíš černobíle.


 Uživatel úrovně 0

Pěkný anděl, teochu v tom vidím manga styl. Jediné co bych ze svého amatérského pohledu vytknul, jsou již zmíněné vlasy. Ty které jsou více vzadu, by měli působit slaběji, než ty které jsou vepředu - ty to máš přesně naopak. Ve spojistosti s chybějícím pozadím bych hodnotil za 3*


 Uživatel úrovně 0

Ehm, on nemá dredy...Jestli si všimnete, tak ten druhý anděl má vlasy řešené stejně...Pochopili jste to jinak, to mým záměrem nebylo, je to prostě pouze jen styl.

Jinak děkuji za hodnocení, vážím si jej.
Tfoft