Galerie

Chycený anděl

Obrázek Chycený anděl

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

au.. chudák anděl toho to muselo dost bolet.ale ta červená mi k tý šedo bílý moc nesedí


 Uživatel úrovně 0

Obrázek se mi zdá opět poněkud přestínován. Asi je to styl autora, avšak tolik čar budí chaotický dojem. Pokud by se zmenšil jejich počet, vynikly by kupříkladu zarudlé šrámy (viz.Reuben).
A také opět chválím křídla. Jsou krásná, víc o nich nedovedu říct.
Suma sumárum pěkné.


 Uživatel úrovně 0

Tento sirokokridly andel se ti nejak libi, ze? Nebo je jen kreslis vsechny andeli stejne? Nicmene tento obrazek se mi libi vice. Mozna jsi jen nemusela delat ty jizvy cervene, da se to vyjadrit i jemnymi tahy tuzkou nebo perokresbou.


 Uživatel úrovně 0

found: To se mi líbí. Ne že by to bylo přirozené, ale obrázek také nevystihuje přirozenou polohu anděla, ale polohu, která se jeho volnému charakteru naprosto příčí.


 Uživatel úrovně 0

Velice povedený obrázek. Možná jen mi přijde, že podle úhlu křídel, je má na zádech dosti blízko u sebe, což mi přijde takové možná "divné," ale tohle je asi jen subjektivní. Gratuluju k pěknému obrázku.


 Uživatel úrovně 0

Teď jsem si toho všiml. Ty rudé jizvy - ty tam byli pořád, nebo jsem slepý?


 Uživatel úrovně 0

Mě se také líbí nepřítomnost pozadí... asi to bude znít divně, ale připomíná mi to jeho beznaděj nebo již mizící vědomí. Jak jsem to viděl, pomyslel jsem na ukřižování Krista.
Líbí se mi jeho svěšená křídla, ještě nikdy jsem anděla se svěšenými křídli neviděl.


 Uživatel úrovně 0

Oceňuji absenci pozadí. Je to velmi inspirující, hlavně ty diagonální futuristické tahy. Velmi pěkné.


 Uživatel úrovně 0

Tenhle obrázek mi na první pohled vyrazil dech. Ty křídla jsou naprosto dokonalá. Na pohled druhý by se tam dalo najít několik anatomických kiksů (ty ruce...), ale kdo by to hodnotil? Ještě jak tak koukám - zdá se mi, že bederní rouška (nebo co to je) je moc posunutá vpravo...
Velice se mi líbí šrafura a kombinace jen těch dvou barev. Je ještě spousta věcí, co bych tu mohla vychválit, ale to už asi každý vidí...

Podle mě opravdu dobré dílko. A ty křídla...ach jo :)


 Uživatel úrovně 0

Děkuji všem za hodnocení, uznávám, že ta anatomie mi dala hodně zabrat. Jsem ráda, že na vás anděl takto působil, protože jsem ho kreslila za bouřky a zrovna mi nebylo ani do smíchu. K tomu obličeji: v originále je tam naznačený ironický úšklebek, který se bohužel převedením do elektrické podoby a velikosti tak nějak vytratil. Ten měl symbolizovat takový ten ironický nadhled: Dnes já zítra tu můžete viset vy. No a pozadí, to nekreslím nikdy, asi chyba charakteru XD.

TfofT