Galerie

Drak

Obrázek Drak

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Na draky zrovna expert nejsem, ale viděla jsem již dost druhů jejich zobrazení. Takže poznámky v bodech:
-líbí se mi oko ;)
-trochu mi nesedí jeho nohy
-trochu divně zakončenej ocas
-nelíbí se mi horní část krku, je přespříliš tlustý
-břícho je jakoby rozděleno čarou v prostřed
a nakonec dodávám, že je to pěkný, takže to neber moc vážně.


 Uživatel úrovně 0

Já se v obrazech moc nevyznám, ale vidím, že je to namalované tak, že nejsou ruce do nepřirozených úhlů :P a jako drak to opravdu vypadá.
Mě se to líbí.


 Uživatel úrovně 8

Eretaiar: Opravdu? No, pokud si proslistuješ diskusi více dolů, je tam výčet chyb, které se tam vyskytují, protože dokonalý obrázek neexistuje...ale děkuji :o)


 Uživatel úrovně 0

Skvělé , naprosto dokonalé.Draky mám nejradši a myslím že tenhle je dokonalý.


 Uživatel úrovně 0

V celku je obrázek pěkný ale na mě působí nedokončeně a taky mu něco chybí ... kdyby v pozadí bylo pár malých draků tak by to bylo určitě lepší ...


 Uživatel úrovně 8

found:No, on není nedokončený, jen tam má křídlo. :o)


 Uživatel úrovně 0

Opravdu moc hezké, tenhle obrázek bych si klidně nechal dát za sklo ( jen metafora, čistá a bez ironie ). Opravdu nevím co tomu vytknout kromě toho, že je ten dráček vpravo dole nějak nedokončený.

S úctou
Found


 Uživatel úrovně 0

Nejsem tu, abych bezmezně lichotil, mazání medu kolem pusy nikdy nikomu neprospělo, ale nemohu jinak. Drak jak má být, šupiny, ocas, křídla... ale hlavně pohled v jeho tváři. Líbí se mi na tomto obrázku naprostá převaha majestátu a síly, která by měla vévodit jakémukoli draku. Pokud je tohle Dračí doupě, do kterého bych se někdy dostal, tak bych tu zůstal, dokud se nevynadívám a pak se nechal sežrat, abych se stal součástí toho všeho.


 Uživatel úrovně 1

Pokud ti šlo o to, tak schvaluji, rozhodně jí tam vidím. Do toho obrázku to jde krásně dosadit a není to těžké. Zkuste si představit, směrem kam se dívá drak, malého človíčka.. Jak tam stojí a zírá. Tím by se ta majestátnost ještě zvýraznila, ale je to zbytečně složité. Takhle je to dobré ;)


 Uživatel úrovně 8

Nathaka Warrior: Děkuji...šlo my o to vyjádřit majestátnost draka.