Galerie

Potatoe face

Obrázek Potatoe face

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

DdTB: Je to prokletý obraz zhrouceného schizofrenika skombinovaný z třinácti jednotlivých menších obrázku složených jednoduchými a pokroucenými tvary, navzájem se proplétající. Tvořil jsem to opravdu třináct hodin na jeden zátah a nakonec jsem to po dokončení hlavního motivu(ten jde vidět ve středu, když se dílko otoší vzhůru nohama, kde je jedna postava ukřižována, ale co ostatní nechápou, že je uvězněna v postavě, která je trochu větší), ten papír převrátil a dodělal do podoby "obličeje."


 Uživatel úrovně 0

Nechci mit negativní názor, ale nevím, co si mám pod tím představit... každopádně je to zajmavé..


 Uživatel úrovně 0

Tinwen: V posteli v pobolouznění z jedné slečny skoro tři roky zpět.


 Uživatel úrovně 0

Heh, nic ve zlém, ale víte, co mi to připomíná? Jakéhosi prvoka, teď si nevzpomínám, jak se jmenoval, ale myslím, že bačkornatka, nebo to bylo něco s panožkama? No nevím. Tím nechci nějak odsuzovat ten obrázek, vzásadě se mi líbí. A taky nechápu, kde na to kreslení bereš čas :)


 Uživatel úrovně 0

Mám takový dojem, že by se to celé mělo skládat ze třinácti menších a navzájem prokombinovaných obrázků + bonusový materiál dotvářející vzhled obličeje. Kdo najde všechny je machr ;)))

Alcator: Děkuji, ale nejsem Alcator, abych byl ve všem dokonalý =P

Indžukfalfovo prasátko: Původní podpis, který jsem používal, byl jen pí + copyright, ale když jsem to měl na jednom obrázku podepřeno nožičkou od kámoše, který mi to schválně ukázal, jak to vypadá, nebránil jsem se tomu.


 Uživatel úrovně 3

Potato se píše bez e, a beautiful se píše s u

V obrázku se nevyznám, přijde mi přemrštěně zahuštěný.


 Uživatel úrovně 0

Na Piominých obrázcích se mi líbí, že mezi všechny místní mistrně stínovaný a promakaný rytíře, čaroděje, draky a ostatní fantasyhavěť přináší úplně jiný styl. Navíc je aspoň pro mě mnohem působivější.
Potatoe face mi to jenom potvrzuje. Líbí se mi propojení různých částí do jednoho celku (například postava uprostřed).
Na druhou stranu se mi vůbec nezdá to THC na pravé tváři, nebo aspoň nevim, jak to je myšlený.


 Uživatel úrovně 0

zvláštní a oslovující, rozhodně je dobré tomu věnovat více než letmý pohled.
Nenašel jsem tam jedinou tvář, možná je to tím, že jsem tam hodně hledal a hodně si představoval, ale těch prvků je tam dost. Zatímco jedna tvář má otevřená očka a vyplazuje na mě jazyk (tuto tvář považuji za dominantní, která byla původně účelem), další tvář je zboku, má obrovské oko a hlasitě se směje- tato tvář se mi líbí nejvíce. Dílu bylo věnováno dosti času, což se na kvalitě projeví. Na obrázky Piomy jsou rozdílné názory, pro mě osobně je Pioma dobrá, akorát se mi ne vždy trefí do vkusu a její obrázky mají pro mě kolísající úroveň. Tento patří rozhodně k těm lepším. Co mi vadí nejvíce je asi ten nápis Thc na pravé tváři (z pohledu pozorovatele). Dosti tomuto obrázku napomohla i ta aura kolem toho soulu. S tím muselo být dost práce.


 Uživatel úrovně 0

Prostě Pioma je podle mě nejlepší. Tvoje obrázky se mi bez výjimky líběj. Je to něco jinýho než zbytek. Takže díky a tvoř dál.


 Uživatel úrovně 0

No Piomo, tvoje obrázky se mi obecně moc nelíbí. Spíš vůbec. Třeba taková Drakobra je fakt hrozná. ALe tohle je jiný kafe. Tu tvář tam nevidim, což je asi dobře, protože se mi to líbí právě kvuli tý neurčitosti. Vypadá to zajímavě a má to něco do sebe. Něco jako posvátnej amulet starejch indiánů...artefakt...
Jo, tohle je pěkný. Máš bod:)