Galerie

Zloděj Chicko

Obrázek Zloděj Chicko

Autor:

Přidáno:

Diskuze

 Uživatel úrovně 0

Tááákže...
Mně se ta noha nezdá divná, je to prostě póza. Páč je to pózující hobbit.
Goran: chlupatý nohy by se stylově k tomu zbytku nehodily.
Babura II: ten stín je tak černej, protože to je kreslený tuší.
Arkana: S tim účesem - co se ti nezdá? Je to nakreslený tuší a pak v počítači jenom hozený barvy. A v čem to je dělaný? No stačí jakejkoliv program kde se dá barvit:))


 Uživatel úrovně 0

Mne sa ososbne tento typ kreslenia velmi paci, tato kresba sa mi celkom paci len mi trosku vadi ten podivny uces a zvlastne postaveni pravej nohy (na obrazku vlavo).
Chcela by som sa opytat ze v com je to robene a ci sa to da niekde free stiahnut...dakujem za odpoved vopred;)


 Uživatel úrovně 0

Tohle je kreslený nebo za to může počítač???? Protože jestli je to ručně, tak klobou do podzemí


 Uživatel úrovně 0

co mozem vycitat,je nejaka nerovnomernost tienovania...zatienene casti su velmi tmave na obycajny tien,vyzera to,akokeby to bolo namalovane nacierno,a nie ako tien...ale inac fajn


 Uživatel úrovně 0

Tak tohle je moc pěkný. Já sice nejsem zsase až takový příznivce počítačového kreslení a grafiky, ale když se to umí a povede se to, tak to vypadá opravdu dobře. Spíše pokud by to měl být hobit, tak mu chybí ještě jejich základní rys. Oni nemají nikdy bosé nohy. Mají je porostlé srstí, která jim slouží jako boty a zároveň je to takové přírodní. Mají ji i na chodidlech a po celých nohou. Prostě tohle je chyba, která mi tam schází a je to taková prví věc, která mě napadla při pohledu na tohle dílo.


 Uživatel úrovně 0

Tak tohle je opravdu nádherná počítačová grafika, jediné co bych změnil je: chlupatější nohy a alespoň trochu méně stínů ve tváři.


 Uživatel úrovně 0

Wow... je to pěkný...

Jinak abych to přiblížil:
JE to pěkný, protože ihned po otevření člověk pozná ,že je to hobit. Přesně tak, jak se popisuje, takovej učebnicovej typ se dá říct, což je velké plus.
Co bych dodal, tak mi přišla ta noha taky divná, ale dalo by se říct, že si nani právě stoupá společně s pohybem ruky, kterou chce proti někomu namířit (kuši), protože v ní má šipku.
Je pravda že jedena šipka vypadá divně, protože to působí spíše tak, že střílí poprvé, tudíž by šipek mohlo být více... ale opět neznáme okolnosti, mohla proběhnout "přestřelka" a hobit právě doběhl za posledním padouchem (který o ničem třeba neví) a stylově na něj vybalit předposlední šipku...

Stíny v obličeji dávají postavě takový "tmavý" vzhled (mě vždycky přišlo, že hobiti jsou spíše kladnější postavy, nežli zlí vrazi :)))
Oblečení se mi moc líbí, dokonce postava mi přijde že to je obchodník, co přepadl tlupu grázlíků, co mu sebrali cennou brož a on jim to jde vrátit i s úroky...

Obrázek je prostě pěkný a jak sám autor říká, patří do komixu a přesně to tak i vypadá...

Gratuluji, krása


 Uživatel úrovně 0

Toto dielko je taká "pocitovka" (mám dojem). Nejde príliš o detaily, sám autor hovorí:
...já dostal za úkol nakreslit naše postavy:) Chtěl sem aby to vypadlo jednoduše a případně se to dalo použít do nějakého komiksu na motivy dobrodružství našich postav.
Tohle je postava hobita, zloděje jménem Chicko.
Nakreslil jsem ho tuší, naskenoval a vybarvil digitálně. Docela rychlovka.

Podľa mňa dobrá kresbička so zaujímavým spracovaním. Anatomicky nie je moc čo vytknúť. Jedine pohľadovo ľavá noha je... buď krivo alebo vyzerá akoby chcel urobiť krok, to mi nesedí k postoju. Malíček rujy držiacej kušu tiež trošku ubehol, ale to je detail (je ich ešte pár ale nechám to tak, každý má oči :) ).

Mňa zaujal tieň, dáva obrázku šmrnc, obzvlášť sa podaril na tvári. Jedine kde mi nesedí, je horná časť rukáva pohľadovo pravej ruky. Buď mal byť iba tmavošedý, alebo bolo treba tmavšie ladiť predlaktiem sa mi to trochu bije.

To vrecko možno nemuselo byť ponechané štýlom čmáram sem tam... a ešte ma trochu zaráža detailnosť venovaná drevenej časti kuše a voči tomu len tak odbavené vlasy.

Jeden šíp v tulci pôsobí možno trochu komicky, no ale dosť som tlachal. Je to vydarený obrázok a ohŕňať nos sa dá jedine nad detailami.